Jste zde

DOTAZ: Problém s představami o skupinovém sexu

DOTAZ: Problém s představami o skupinovém sexu

Dobrý den,
je mi 27 let a s přítelkyní jsem už přes 4 roky. Ani jeden z nás neměl žádného jiného sexuálního partnera. Přítelkyně posledních několik měsíců má silné touhy po sexu s více muži, ale mně samotnému to je silně nepříjemné a to jen z pouhé představy. Už dříve se u ní projevovala větší chuť k sexu než-li u mě (u mě je snižována zejména únavou a stresem - kombinuji školu a práci). Když jsem se snažil ohradit tím, že by určitě nechtěla, abych byl s další ženou, tak se dokonce vyjádřila, že by jí to nevadilo. Tyhle její představy a odpovídající návrhy mě značně trápí a bojím se i přes její utěšování, že mě má ráda a že by s nikým jiným žít nechtěla, o trvání našeho vztahu.
Pá, 22/01/2016 - 09:12 — Jan (neověřeno)

Poradna sexuologa 2016.


 

ODPOVĚĎ na dotaz "Problém s představami".

Dobrý den.

Na Váš dotaz je těžké odpovědět. Mohl bych Vám doporučit ANO, běžte do toho, nebo NE, je to naprosto nestydaté. Ani jedno, ale ani druhé Vám doporučit prostě nemohu.

Vaše přítelkyně je hnána sexuální touhou po něčem, co ji nejspíš nesmírně v představách vzrušuje a rozpaluje. Je otázkou, zda sama ví, co by to pro ni samotnou znamenalo za změnu v životě, mít současný sex s více muži. Tím více mužů nespíš myslí s Vámi a dalším mužem. Nebo je ve svých představách ještě odvážnější? Já to nevím.

Proto Vám navrhuji si s ní promluvit. Ne u snídaně, ale nejlépe v nějaké situaci, kdy se to bude hodit a ona bude náležitě vzrušená. Jinak to, že Vám o svých představách řekla, považujte za projev velké důvěry. Naprostá většina žen, které se ženou za nevěrou, by se muži se svou touhou nesvěřila... Řekla Vám o svých nejintimnějších představách. Natolik Vám důvěřuje a věří, že její zpověď pochopíte, že se nebála o své touze nebo spíš erotické představě s Vámi otevřeně mluvit.

Doporučuji Vám nechat ji toto téma rozebrat. Jedna věc je o něčem snít a jiná je se k něčemu podobnému odhodlat. Pokud by se odhodlala bez Vás, pak by jí stačilo zajít do nejbližšího swingers klubu a zúčastnit se nějaké odvázané párty... Neudělala to, ale s Vámi se o svých představách odvážila mluvit. Toho si musíte vážit.

Erotické představy má každý. Ne každý se je ale odváží realizovat. A to také proto, že podvědomě ví, že by to zcela jistě bylo, určitě, ale zcela určitě by to bylo nádherné, dokonalé, úžasné ... nebo ne? A právě proto, že v představách to nádherné je, raději zůstane u snění, než by riskovala, že se z představ stane reálná černá můra...

Možná je to případ i Vaší přítelkyně. Možná jen nahlas sní a to společně s Vámi. S Vámi jí to možná připadá ještě víc vzrušující představa, než když sní sama.

Promluvte si s ní, například v situaci, kdy se vzájemně bude hladit, tulit se a vzrušovat. Nechte ji, aby o svých představách promluvila podrobněji. Jí to bude připadat nesmírně vzrušující a pro Vás to bude odpověď na otázku, jak si něco podobného představuje. Možná budete překvapen, jak se rozohní... Představy a realita jsou "nebe a dudy". Snít je jedna věc. Uvažovat o realizaci snu je mnohdy velmi těžké, je to mnohem těžší než snít...a nemusí to nakonec být ani tak krásné jako ten sen.

Pokud Vám navrhne jít společně do swingers klubu, tak to bych považoval za tu nejhloupější představu vůbec. Znamenalo by to, že se dobrovolně chce stát masturbátorem pro bůhvíjaké chlapy, možná s IQ tykve, ale dlouhým přirozením, které se nevleze do jedněch kalhot... takovéto představy jí jednoznačně zrušte!!! Ať sní o patro výš...

Možná jí pak při konkretizaci představ dojde dech. Ono prohlásit ráda bych s Tebou a s... s kým??? Bude chtít on a bude chtít v přiznané trojici s Vámi?. Nebo s více muži ... kde je vezme? A budou chtít oni s ní a Vámi? Nechte ji, aby se vyjádřila o svých představách. Pokud v tom už nemá jasno, narazí na fázi "realizačního vystřízlivění".

Možná nakonec zjistíte, že jí ani tak nejde o realizaci představ, jako o to, aby tyto představy s Vámi mohla při sexu probírat a zažívat. Je fakt, že v takovém případě bude v pokoji "myšlenkově přepytlíkováno", ale možná díky tomu zažijete neskutečně intenzivní sex.

Přečtěte si články které se na webu www.milovani.cz vztahují ke skupinovému sexu, sexu ve trojici a čtveřici a tam se dovíte o této problematice více informací.

Pokud byste měli za sebou alespoň 25 let krásného manželství a ona přišla s myšlenkou začít se intimně stýkat se známým párem, který by byl stejné aktivitě podobně nakloněný, asi bych Vám řekl, že když si o tom společně všichni promluvíte, nic nepokazíte. Jenže to byste museli vědět, že si můžete důvěřovat i v takovéto situaci ... dalo by se to chápat tak, že své věrné manželce chcete jako poděkování za její dlouhodobou věrnost a krásné manželství dopřát i něco víc, než jen manželský sex.... (Nyní se řada čtenářů zhrozila!!!).

Ale to není Váš případ. Vy zatím ještě nejste ani svoji, pouze spolu žijete. Její erotické představy nejsou problémem. Problémem by však mohlo být, kdyby je zrealizovala a to s Vámi (nebo bez Vás). Otázkou totiž je, co by bylo další dny po takovémto milování... Další akce nebo už ne? Trvalý sex s více lidmi? Se stejnými nebo jinými? Prostě těch otázek je celá řada a těžko by se Vám na ně odpovídalo. A to jí i Vám. Máte pochybnosti a obavy už nyní. Co by to bylo za stres, až by to nebyly pochybnosti, ale prožitá realita!!! Asi byste to neustál a nejspíš ani ona. Pravděpodobně by to znamenalo tak vážnou ránu na Vašich duších, že by se nedala zacelit ani ubezpečováním, že se tak moc nestalo. Nemyslím si, že by bylo vhodné její představy zrealizovat. Počkejte si těch 25 let šťastného manželství a pak ať směle vyhledá přátele, kteří budou mít podobné touhy jako má ona dnes. Děti už budou velké, samostatné, budete se dostatečně znát a bezvýhradně si důvěřovat. Tak proč ne??? Rozhodně budete riskovat mnohem méně, než riskujete nyní.

O riziku nákazy pohlavními chorobami a o nechtěném těhotenství ani nemluvím. To si myslím uvědomujete i bez mých rad.

Tak si Vám dovolím navrhnout snít společně s Vaší přítelkyní. Čas ukáže, zda jí bude stačit snít nebo bude tlačit na konkretní představu realizace svého snu.

S úctou
Administrátor webu www.milovani.cz

Doporučený odkaz:

(O)