Jste zde

Jak se na připravit na analingus

Jak se na připravit na anilingus

Volné pokračování článku "Anální sex", "Analingus - orální anální stimulace" a článku "Časté otázky k análnímu sexu".

Základem je hygiena

Hlavním důvodem studu nebo i odporu k orální stimulaci konečníku a jeho okolí je představa že se budete laskat nebo se dotýkat něčeho nečistého. Přitom čistota by při milování měla být vždy zásadní přípravou na jakékoli sexuální praktiky. Pro orální stimulaci konečníku a jeho okolí to platí samozřejmě ještě víc, jak pro klasický orální sex prováděný muži nebo ženě. Hygiena těchto oblastí by měla být prováděna důsledně a to s použitím antibakteriálního mýdla. Je vhodné hýždě, konečník i třísla a pohlaví omýt několikrát teplou vodou s použitím antibakteriálního mýdla nebo sprchového gelu. Vhodné je i jemně zasunout do konečníku prst s naneseným mýdlem a pokusit se tak očistit i úvodní část konečníku stahovanou svěrače, Musíte svěrač trochu uvolnit a pak to půjde. Zároveň si uvědomíte, jaké napětí svěrač v této oblasti vytváří a jak silné je jeho sevření. Když se oblasti konečníku budete chvíli věnovat a důsledně ji omyjete, pak bude stejně čistá a bez jakéhokoli zápach jako kterákoli jiná část vašeho těla. 

Když budete chtít partnera nebo partnerku překvapit a případně trochu psychicky připravit a naladit, pak si můžete domluvit společnou koupel nebo sprchu při které požádáte o to, aby vám partner nebo partnerka dovolili, aby jste je mohli umýt. Takto nenápadně ale i smyslně můžete umýt a hladit krom jiného partie, které si váš partner nebo partnerka úzkostlivě střeží. Nebojte se toho. Záminka společné koupele je velmi silný vzrušující stimul. pak už nic nebrání tomu, aby jste požádali o důkladné umytí a nebáli se požádat i o důsledné umytí zadečku. Někdy, když je vzrušení na obou stranách při omývání zřejmé, stačí jen požádat o to, že si chcete se zadečkem trochu pohrát. Stačí dát najevo, jak vás tato oblast vzrušuje ať již při doteku nebo při omývání. Také dejte najevo smyslnými doteky jak vás baví toho druhého umývat právě v těchto místech. takto snadno se dají prolomit i horně silné zábrany. Takováto forma sexuální předehry formou společné koupele vás oba připraví na další laskání a zajistí i to, že se opravdu nemusíte vzájemně obávat o čistotu svého těla. Na závěr společné koupele se opláchněte vlažnou čistou vodou a případně si dejte vzájemně čas a prostor, aby si každý z vás mohl ještě svou hygienu dokončit sám. No a při milostné předehře před milováním je možné navázat na doteky a laskání, které se líbilo při společné koupeli. 

Analingus a klystýr

Častým dotazem bývá, zda je nutné před anální stimulací ústy provést klystýr. Ne, klystýr není bezpodmínečně nutný. Na klystýr musíte být nejen vybaveni, ale také připraveni. Nestačí si jen někde sehnat nádobu a hadici s bezpečnou koncovkou, je potřeba si ho nejdříve vyzkoušet sám na sobě a pak teprve s klystýrem experimentovat. On vás takový klystýr také může docela překvapit a zaskočit. Je potřeba se držet přesně postupu, který je ke klystýru přiložen, správně připravit a dodržet teplotu vody a pokud do vody přidáte jakékoli doporučené extrakty bylin, nepřehnat jejich množství.

Klystýr má za úkol střevo zbavit zbytků stolice a vyčistit je vypláchnutím, ne střevo vyvařit nebo vydesinfikovat!!!! Nesprávné použití klystýru může způsobit vážné zdravotní komplikace nebo i vážné zranění.

Bližší informace o tom, jak se používá "anální klystýr", naleznete ZDE.

Anální klystýr je však určitě vhodný při análním sexu nebo při zavádění prstů nebo análních sexuálních hraček do konečníku. To je však až další, vyšší stupeň análního vzrušování. A na ten bude potřeba se připravit i jinak. Nejen hygienou, ale i dalšími zkušenostmi z orální stimulace ústy. Pro anální sex jsou však potřeba i další anatomické znalosti a nejdříve znalost techniky stimulace konečníku prsty. To však bude až předmětem dalších sexuálních análních hrátek, s jejichž pravidly se můžete dále seznámit v článku "Úvod do análního sexu - stimulace prsty".

Pokud zůstanete pouze při orálním laskání těchto partií, pak klystýr nebude potřeba. Potřebnou důslednou hygienu jste si zajistili omytím nebo společnou koupelí. Pro první pokusy o vzrušování je však vždy lepší začít pomalu, nespěchat a nic zbytečně nezkazit. Pokud budete moc "tlačit na pilu", může se stát, že tyto sexuální praktiky tomu druhému přímo znechutíte a bude problém se o ně snažit při příštím sexu.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)