Jste zde

Lesbický sex - co dělat, aby se to líbilo oběma... I.

Lesbický sex - co dělat, aby se to líbilo oběma...

Volné pokračování článků "Co je to lesbický vztah" a "Lesbický sex".

S milováním lesbiček je to stejné jako s milováním heterosexuálních partnerů. Každý pár je jiný a proto bude mít i jiné představy o sexu, sexuálních aktivitách, technikách, polohách nebo délce milování... Prostě vše, co by se obecně dalo napsat o sexu nebo milování platí stejně i pro homosexuály.

Určitě se ale dá najít to, co se ženám líbí. Myslím si, že to, co preferují heterosexuální ženy mají rády i ženy lesbický založené. Žena je v první řadě žena. Rozhodně by bylo hodně zavádějící a nesprávné dívat se na ně jinak. Je známé, že ženy mají na sex značně odlišný pohled než muži. Ženská sexualita je jiná než mužská a proto když se spolu budou mazlit nebo milovat dvě ženy, zvítězí jejich ženský princip a jejich milování bude především odpovídat jejich představám a potřebám.

Ženy upřednostňují doteky, masáže hlazení, tulení, něžnost... Proto i jejich oblíbené techniky v sexu z těchto preferencí vychází.

Nejdříve se zaměříme na techniky dotekové a pak se budeme zabývat druhou nejoblíbenější a tou je orální sex. Nevynecháme však ani laskání prsou, tribbing a další techniky, které do milostného života lesbických žen patří.

Mnoho žen by před sexem upřednostnilo například masáž, mazlení, tulení, něžnosti. Potřeba doteku je u žen podstatně větší než u mužů. Mnoho toho, o čem chci psát, je už uvedeno v jiných článcích, proto se občas omezím jen na odkazy.

Doteky a něžnosti se nevynechávají...

Lesbické ženy se častěji mazlí, než mají sex. Když se budou spolu mazlit dvě ženy, určitě nevynechají masáže. Možná by vás překvapilo, jak mnoho žen má rádo masáže nohou, speciálně jejich chodidel. To je rozkoš, kterou každá žena bude přijímat s nadšením a určitě nebude chtít spěchat dál...

Po masáži nohou je to masáž šíje a zad. Dokonce ženám ani nepřekáží lehký oděv. Nahota pro ně zase není při masáži tak důležitá.

Nezmínit se o masáži hlavy by byla velká chyba. Doteky na hlavě, hlazení vlasů, masáž hlavy konečky prstů nebo lehké povytahování vlasů je pro mnoho žen něco, co je nejen zklidní, ale někdy i vzruší. Taková masáž hlavy umí snížit stres, zmírnit napětí a bolest a dokonce vás může i uspat. Když budete hladit dítě na hlavě, uspíte ho, kočka začne příst... a pejsek... - ten se od vás už nehne...

Asi nejucelenější masáž hlavy je "Indická masáž hlavy", které se říká "Tuina masáž". Zase tak moc žen ji asi neovládá, ale její prvky jsou součástí každé intuitivní masáže hlavy, kterou si lidé vzájemně poskytují pro radost, uvolnění nebo z lásky.

Pokud se budeme zabývat masážemi intimnějšími, pak ženy milují masáž nohou, tedy především té části nohou, která už patří mezi erotogenní zóny. Taková je především masáž vnitřní části stehen a třísla. Tady se ovšem dostáváme k masážím, které se provádí na těle bez oblečení. Pokud je mezi ženami natolik intimní vztah, nebo se takovýto intimní vztah teprve vytváří, pak tato intimní masáž nohou tou nejsnadnější cestou, jak ženu příjemně naladit a později i vzrušit.

Schválně se vyhýbám názoru, že lesbické ženy vzrušuje to, co muže, protože prsa a pohlaví není to, co by většina lesbických žen chtěla hned na partnerce hladit. Ženy mají rády příběhy. Když příběh začnete číst od poslední kapitoly, k úvodu se už vrátíte jen velmi těžko.

Pokud jedna žena druhé poskytuje masáž a je odhodlána ji poskytnout tak, aby se nezalekla, nestrnula nebo se nějak nezablokovala, postupuje zvolna a pomalu. Pokud začne masáží nohou, tedy nejdříve masáží chodidel, a bude postupovat víš, ženu neurazí, nevystraší, nevyděsí, ale naopak uvolní, příjemně naladí... a možná i zlehka vzruší...

Pokud se provádí masáž zadní poloviny těla, pak hlazení zad nebo šíje, uvolnění napětí ztuhlých svalů ramen a krku a uvolnění bederní části zad je přesně tou cestou k prohloubení vzájemné důvěry mezi ženami. Taková vzájemná důvěra je nezbytná nejen mezi těmi, které se vzájemně teprve poznávají, ale i mezi těmi, které jsou již partnerky a intimní přítelkyně. Mnoho žen je překvapeno tím, jak příjemné jsou kroužky rukou na bederní části zad, které se pomalu rozšiřují na hýždě. Obecně se lidé hýždím spíš vyhýbají protože se takovéto doteky stydí poskytovat, ale i přijímat. O to více jsou překvapeni, jak příjemné je někoho na těchto částech těla hladit nebo jak příjemné je takovéto hlazení přijímat.

U celotělové masáže se opět začíná u nohou. Masáž nohou, tentokrát zepředu, protažená až do oblasti třísel, podbřišku, břicha až pod prsa, to už je projevem velké vzájemné důvěry. Pokud je to možné, vyhýbejte se pohlaví. Doteky na vulvě, stydkých pyscích nebo stimulace Venušina pahorku nebo nepřímá a přímá stimulace klitorisu, to jsou techniky které patří až na závěr jakékoli intimní masáže. Když začnete intimními doteky, pak už jakékoli jiné doteky nebudou mít ten potřebný náboj.

Masáž prsou má svá pravidla a je dobré se ji naučit. Pokud budete prsa jen hladit bude to určitě příjemné, ale bude to jen improvizace. Opravdová masáž prsou má svá pravidla a když se ji naučíte, budete mít radost z toho, jak to umíte a jak je to partnerce příjemné.

Pokud je masáž prováděna na masážním stole, můžete na závěr, před masáží pohlaví, vyzkoušet "dlouhé tahy" vedené od palce nohy po palec ruky. Na posteli nebo masážní podložce to není tak snadné a zvládnou to jen lidé, kteří mají dobrou fyzickou přípravu.

Na masážích je krásné když jsou provedeny jako hlazení nebo jako masáž. Promíchávat hlazení a masážní techniky tak, aby vznikl celkově pozitivní dojem z doteku, zvládají spíš profesionální maséři. Když se začínáte učit, hlaďte a přitom se snažte učit masírovat. Soustřeďte se však především na hlazení. Pak bude celkový dojem odpovídat něžnému hlazení s prvky masáže - a to je příjemné všem...

Masáž není jednorázová záležitost a nemá cenu chtít zvládnout vše za jeden hezký večer...

Pokud se chcete naučit vzájemně masírovat, pak s masážemi začínejte na částech těla a skládejte z nich celek až tehdy, když si jednotlivými částmi masáže budete dostatečně jisti. Chtít namasírovat celé tělo bez znalosti masážních technik se většinou moc nedaří. Jakmile začnete improvizovat, budete mít pocit, že se čas nekonečně táhne a že proto musíte zrychlit... Výsledek pak zdaleka nebude tak příjemný, jako když partnerku budete jen hladit a namasírujete jí především nohy a speciálně chodidla.

Téma dále dále pokračuje článkem "Lesbický sex - co dělat, aby se to líbilo oběma... II."

 

Články s podobnou tematikou