Jste zde

Sex ve třech - soulož a stimulace klitorisu

Sex ve třech - soulož a stimulace klitorisu

Hlavní téma: "Skupinový sex".
Volné pokračování článku "Sex ve třech".

Možná si tomu nebudete chtít věřit, ale častá erotická představa při sexu ve trojici je situace, kdy žena ve spojení sedí na muži v odvrácené jezdecké poloze a druhý muž nebo druhá žena ji současně jazykem stimuluje klitoris. Jedná se tedy o techniku kterou může provozovat

Představa současného uspokojování ženy ve trojici je díky odvrácené jezdecké poloze poměrně snadno realizovatelná. Možná nyní předpokládáte, že o něčem podobném uvažují pouze ženy ve trojici MFM. To však rozhodně není pravda. Tyto myšlenky velmi často napadají i muže! Většinou se však jedná o společné přání trojice, protože se snad ani nedá zabránit tomu, aby nedocházelo ke kontaktům mezi partnery stejného pohlaví. Pokud se jedná o trojici, která vše zaměřuje na klidné a nápadité prožívání vzrušení ženy, až do jejího vyvrcholení, pak je to kombinace vlastně mimořádně zdařilá. V případě, že je trojice už jinak sehraná už podobné kontakty ani nikomu nemusí připadat nepatřičné.

Vysvětlím to na příkladu ženy která tvoří trojici se dvěma muži (MFM). Pokud jde všem třem o to aby společně prožívali okamžiky velkého vzrušení při kterém na závěr žena prožije orgasmus, pak se jedná o kombinaci podnětů, která je mimořádně vzrušující a intimní pro všechny tři. Nic nebránilo tomu, aby se v průběhu setkání vzájemně věnovali jakékoli jiné technice orální nebo i penetrační. Pokud se oba muži chtějí podílet na závěrečném vyvrcholení ženy a oba vnímat jeho průběh, pak se domluví na tom, že jeden z mužů se s ní spojí v odvrácené jezdecké poloze a druhý si lehne mezi roztažené nohy muže a bude se věnovat orální stimulaci klitorisu ženy. Ve trojici FMF se stimulaci klitorisu ujme žena.

Přijímající žena pak vnímá muže se kterým se spojila a navíc velmi intenzivně vnímá stimulaci klitorisu, který by při takovém spojení nejspíš zůstal mimo dráždění. Pohlaví ženy je při zasunutí penisu vyplněné a stydké pysky jsou od sebe rozevřené. Přístup ke klitorisu je tak relativně snadný. Pokud se žena zakloní nebo zády položí na ležícího muže, je přístup k orální stimulaci klitorisu podstatně snadnější.

Kopulační pohyby muže a ženy ve spojení mohou být pomalé, nebo dokonce nemusí být skoro žádné. Muž spojený se ženou může snadno hladit a dráždit její prsa, dvorce a bradavky nebo hladit její tělo. Další intenzivní podněty přichází od spojení, kdy žena vnímá vyplnění pochvy, dráždění oblasti bodu G uvnitř pochvy a tření penisu uvnitř pochvy. Asi nejsilnější podněty však budou přicházet od plošné nebo cílené stimulace pohlaví, jeho okolí a hlavně klitorisu, jazykem.  Takováto kombinace podnětů a celá situace je i psychicky pro všechny velmi vzrušující, neboť podněty přichází od více lidí současně a všichni vnímají reakce ženy na prožívané vzrušení. Přiznejme si, že něco podobného se při milování ve dvojici prostě zažít nedá...

Kopulační pohyby nemusí být nijak výrazné a přesto se vzrušení ženy (a spojeného muže) velmi rychle stupňuje. Muž totiž vnímá stahy pochvy ženy navozené impulzy vzrušení od orální stimulace klitorisu. Žena pak vnímá vše dohromady, od prsou, přes spojení a samozřejmě od simulace klitorisu, nejvnímavější části jejího pohlaví. Podněty stahů pochvy mohou být pro muže natolik intenzivní, že jeho vzrušení může přejít do vyvrcholení. Nejčastěji k tomu však dochází ve chvíli, kdy žena prožívá své vyvrcholení a stahy pochvy jsou velmi intenzivní.

Když žena prožije vyvrcholení jako první, prožije orgasmus ve spojení s mužem a to je pro ni mimořádně silný zážitek. Muž prožívá její reakce na orgasmus v nejtěsnějším spojení a pro mnohé muže je to bude možná poprvé, co něco takového vůbec zažijí.

Aby muž nevyvrcholil jako první, je rozumné omezit kopulační pohyby penisu na minimum a společně klidně požívat podněty spojené se stahy pochvy při dráždění klitorisu. Přivést ženu k vyvrcholení orálně je podstatně snadnější, než ji dovést k vyvrcholení při souloži.

Každého asi napadne, že muž nebo žena, se při orální stimulaci klitorisu nevyhne také stimulaci zasunutého penisu. Určitě se tomu nedá zabránit, ale když už se někdo rozhodne pro milování ve třech a pro takovouto techniku, pak už se většinou s něčím podobným smíří a nebude to řešit jako problém. Jedná se o techniku, kterou trojice provádí v dnešním rozdělení "úloh" a příště se prostě jen "vymění".

Pokud se jedná o trojici dvou žen a muže (FMF), dá se očekávat, že se žena při simulaci klitorisu partnerky neomezí pouze na její klitoris, ale bude se věnovat také penisu muže, jeho hrázi, šourku a možná i konečníku. Měla by si ale uvědomit, že riziko, že muž se příliš vzruší a nevydrží až do orgasmu přijímající ženy, se zvyšuje, což není zrovna cílem.

Pokud stimulaci klitorisu přijímající ženy provádí muž ve trojici (MFM), je pravděpodobné, že se mu omezit pouze na klitoris nepodaří, což však u sehraných párů nebude problém, neboť muži se už znají a ví, že jejich orientace na ženu je zásadní. Podobné kontakty pak vnímají jako něco, s čím je ve trojici potřeba počítat.

Pokud je ve trojici, jeden muž heterosexuální a druhý bisexuální, je pravděpodobné, že oba muži budou svou pozornost věnovat výhradně ženě. I bisexuální muž se pak většinou omezí jen na kontakty se ženou. Může však překvapit...

Klidně se však po delší známosti ve třech může stát, že i když se oba heterosexuální nebo bisexuální muži omezují především na kontakty se ženou, nemusí se vzájemně bránit technikám, které by se daly posoudit jako nezvyklé. Většinou se však jedná právě o techniky při podobném uspokojování ženy. Prostě vyzkouší "jaké to je"...

Pokud jako první orgasmu ve spojení se ženou dosáhne muž, druhý muž nebo žena prožije jeho reakce a stahy při ejakulaci v bezprostředním kontaktu na klitorisu ženy. I na to musí být připraveni a nesmí v takovém okamžiku přestat se stimulací přijímající ženy. I ona vnímá probíhající orgasmus muže se kterým je ve spojení. Právě okamžik jeho vyvrcholení může být tím posledním impulzem k jejímu vyvrcholení.

O některých důvodech lidí pro sex ve třech pojednává článek "Sex ve třech - orální technika tantrických mistryní".

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje:

(AK)(Z)(L)