Jste zde

Cunnilingus - technika bohyně lásky

Cunnilingus - technika bohyně lásky

Volné pokračování článků "Orální sex", "Cunnilingus - uspokojování ženy ústy".

Technika bohyně lásky údajně pochází z ostrova Lesbos a byla oblíbenou technikou žen, které zde žily. Ať už je to s její historií jakkoli, stojí za vyzkoušení i v dnešní době. Osobně ji považuji za velice účinnou souhrnnou techniku cunnilingu, kterou s úspěchem můžete použít například při Neckingu a Pettingu nebo při milostné předehře před milováním. Může to však být také technika kterou ženu dovedete až k vyvrcholení.

Možná vám bude připadat jako alternativa jiných orálních technik stimulace klitorisu, které jsou popsány například v článku "Stimulace klitorisu jazykem. ANO, ale jak?". Považujte ji za jednu z souhrnných technik, jak ženě navodit příjemné a vzrušující pocity, které mohou vystoupat až k vyvrcholení.

Technika bohyně lásky využívá ke stimulaci stydkých pysků, klitoridální kapuce a samozřejmě klitorisu především jazyk a později i rty a sání. Pokud je to možné, nesnažte se o jakoukoli další stimulaci ústy.

Takto prováděná stimulace se dá připodobnit k malování obrazu, kdy malíř táhne štětcem po plátně a tak vytváří své umělecké dílo... Představte si, že svým jazykem malujete pro ženu nádherný obraz plný emocí a pocitů! 

Nejdříve se jazykem jemně dotýkejte vnější části vulvy. Ženě to bude příjemné, naladí ji to a mírně vzruší. Až to několikrát zopakujete, začněte špičkou jazyka pomalu klouzat mezi velkými stydkými pysky. Jezděte jím nahoru a dolů a pomaličku se snažte o to, aby se jejich sliznice slinami navlhčila. Sliny jsou vynikající lubrikant a hladký pohyb jazyka klouzajícího po vulvě a sliznici velkých stydkých pysků, bude ženu stále více vzrušovat. Nespěchejte! To je nejčastější chyba, kterou dávající partner nebo partnerka dělají! Právě tato fáze "rozevírání" stydkých pysků jazykem má obrovský emoční náboj!

Velké stydké pysky se budou pod mírným tlakem jazyka, za jeho stálého pohybu nahoru a dolů, stále více rozevírat, vzrušením prokrvovat a zvětšovat. Postupně se rozevřou natolik, že pod špičkou jazyka začnete vnímat klitoridální kapuci, která kryje klitoris. Pokračujte v pohybu jazyka nahoru a dolů a jeho špičkou přejíždějte i po klitoridální kapuci. Čím bude vzrušení ženy vyšší, tím více se bude klitoris zvětšovat a bude zřetelnější. Při pokračující stimulaci jazykem nahoru a dolů budete více vnímat jak se zvětšuje a jak postupně vystupuje zpod kapuce a stává se přístupnější další stimulaci. Ta pak podpoří jeho další zvětšení... Jazyk můžete mezi stydké pysky zasouvat hlouběji a ze stimulace špičkou jazyka se postupně začne stávat stimulace plochou jazyka.

Přestavte si, že nejdříve jste k malování obrazu používali tenký štětec a ten jste postupně měnili, až nyní je široký. Tak nějak to pocitově bude vnímat i žena. 

Tuto úvodní část techniky můžete ženě poskytovat 5 mint i déle! Pocitově je to velice příjemné a bezpečně ženu připraví na další vlnu vzrušení.

Druhá fáze techniky se zaměří na klitoridální kapuci a na uvolnění klitorisu zpod ní. Klitoris už v této době zvětšení a částečně bude zpod klitoridální kapuce vystupovat. Špičkou jazyka pomalu odsuňte klitoridální kapuci z klitorisu směrem k Venušinu pahorku a tím ho obnažte. Pomalu jazykem klouzejte okolo hlavičky klitorisu a pokoušejte se jeho špičku zasouvat pod kapuci. Zpočátku to půjde, čím větší klitoris bude, tím více bude zpod kapuce vysunut a špička jazyka už nebudete mít kam zasouvat. Nejedná se o nijak výrazné zasunutí, ale touto technikou klitoris zcela odhalíte a připravíte ho na další stimulaci. Stále pokračujte v pomalém pohybu špičky jazyka kolem hlavičky klitorisu. Pro ženu je to nesmírně příjemné a vzrušující!!!

Měňte intenzitu přítlaku jazyka od letmého doteku k silnějšímu tlaku na obvod klitorisu. Jazyk je poddajný a tak jím při kroužení budete stimulovat klitoris nejen po jeho obvodu, ale občas i na jeho celé ploše. Tato stimulace může klidně trvat 5 minut.

Představe si, že na vašem obraze malujete slunce. Nakreslete jí ho v těch nejzářivějších barvách...

Třetí fáze techniky se zaměří na sání klitorisu. Teprve nyní přiložte ústa a pokuste se klitoris nasát mezi rty. Klitoris nasajte a uvnitř rtů ho za podtlaku stimulujte jazykem. Podtlak pomalu uvolněte a klitoris nechte pomalu vyklouznout mezi rty. Chvilku počkejte a nasátí a stimulaci jazykem pod podtlakem zopakujte. Tuto techniku můžete opakovat 9x.

Touto mistrovskou technikou vašemu obrazu dáváte plastičnost. Vrstvíte jednu barvu za druhou a pod vaším štětcem se barvy vzájemně míchají a obrazu dávají zcela nový rozměr... Obraz už není jen plošný, ale stává se stále více prostorový...

Nyní bude kombinovat a přidávat. Zkombinujte nasátí klitorisu mezi rty, stimulaci jazykem a kroužení jazyka kolem klitorisu. Nasajete klitoris mezi rty, za podtlaku ho jazykem mezi rty drážděte a nechte ho pomalu vyklouznout. Špičkou jazyka pak kolem klitorisu chvilku pohybujte v kroužku. Úplně bude stačit 9 kroužků. Znovu klitoris nasajte mezi rty ... a takto techniku zopakujte 9x.

Přidejte techniku kterou jste začínali - techniku plošné stimulace jazykem zasunutým mezi stydkými pysky pohybem nahoru a dolů od hráze, mezi pysky a přes klitoris. Přítlak jazyka používejte větší, dráždění pak bude intenzivnější. Zopakujte to 9x a přidejte obkroužení klitorisu špičkou a částečně plochou jazyka. I tuto techniku zopakujte 9x a přidejte nasátí klitorisu mezi rty a jeho stimulaci při podtlaku jazykem. také tuto techniku zopakujte 9x.

Používáte tři techniky a ty každou opakujete 9x. Dělejte to tak dlouho, až žena začne vzrušeně dýchat a její tělo se začne pohybovat proti vaší stimulaci. Když začnete vnímat, že vzrušení je hodně vysoké, soustřeďte se už jen na klitoris a plošně ho stimulujte jazykem. Čím větší přítlak a rychlost pohybu jazyka docílíte, tím bude vzrušení ženy intenzivnější a přeroste až přeroste ve vyvrcholení.

Váš obraz už má myšlenku, už to není skica, ale začínáte ho dotvářet jako mistrovské dílo. Barvami zaplňte celou plochu plátna a nechejte vystoupit to nejpodstatnější, co ženu při jeho shlédnutí dovede až k extázi...

Tato ucelená technika je samozřejmě jedna z mnoha možných. Je to však technika, která má začátek a konec a to je přesně to, co je potřeba se naučit. Není to technika improvizace!!! Žena při ní prožívá sled pocitů, dráždění a vzrušení, který se dá předpokládat že prožije i příště. Tím, že se naučíte techniky v nějakém uceleném sledu, zajistíte si to, že nemusíte improvizovat a víte, že když příště použijete techniku jinou, bude orální milování pro ženu trochu jiné.

Změna je kořením milování. Pokud stále jen improvizujete, vytváří to dojem, že to děláte pokaždé stejně. Když se použije ucelená technika, představuje určitý rámec pocitu v nějaké posloupnosti. Jiná ucelená technika představuje jiný rámec pocitů To je změna, která stereotypu celkem snadno zabrání a udělá milování pestrým a zajímavým.

Barvy a plátno si může koupit každý. Naučit se malovat může každá, kdo s tím začne. Musíte chtít a vaše touha bude z vašeho díla vyzařovat. Jednou namalujete nádhernou krajinu, jindy abstraktní obraz... Žena určitě pozná, co jste jí obrazem, který jste pro ni namalovali, chtěli říct...

 

Citáty

“Zlatá Afrodíta přináší sladký med života všemu, čeho se dotkne, její dech je dechem všeho živého ” 
(Myth of the Goddess)

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje