Jste zde

DOTAZ: "Mučení penisu"

DOTAZ: "Mučení penisu"

Zpráva zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese https://www.milovani.cz/contact.

Dobrý den já mám nevlastního synovce kterému je 29. Jednoho dne sem ho přišla zkontrolovat a on si honil na nohou moje podvazky a kozačky korzet, rukavice vše latexové a honil si penis . Po chvilce pozorování mi to nedalo a překvapila ho. Po chvilce už mi říkal že je furt nadržený a že neví jak si pomoci. Víte sem nevlastní teta tak sem mu ho vyhonila nohama a on odešel . Pár dní na to mě poprosil jestly bych ho spoutala ke křeslu co mám doma na stříhání vlasů , a poté mu mučila penis ....
Tak jsem ho přivázala a teď mu přidělávám vibrační hlavici k penisu . Poraďte jak mu to udělat nejlépe je nějaké lehátko na svazování a jak svazovat , jak honit a jak dělat footjob . A je normální takoví vztah je mi to trapné ale chci mu pomoci a to mohu jen tak on je postižený po úraze tak holky moc nemá . Prosím o radu jak nejlépe mučit penis a je normální aby muž rád honil oblečený do mých latex korzetů a rukavicí k tomu podvazky a moje luxusní kozačky nad kolena . Ještě jednou děkuji za odpověď a omlouvám se že otravují ale nemám kdo jiný by mi pomohl .


 

DOTAZ: "Mučení penisu"

Dobrý den.

Děkuji za zaslání Vaší prvotiny v erotickém literárním průmyslu. Doporučuji si nechat text před zasláním překontrolovat někým, kdo má alespoň základní vzdělání a je schopen porozumět česky psanému textu. Tolik na úvod. Nehodlám Vám radit s tím, jak napsat erotickou povídku a také se nehodlám zapojit do Vašich erotických fantazií.

Pokud by to nebyl pokus o erotickou fikci, ale byla to realita, pak je na místě, aby o problémech Vašeho synovce, kterému je 29 let, věděla jeho rodina. Udělejte to dříve, než si k úrazu (jak píšete) s Vámi způsobí sexuální trauma. Bylo by vhodné aby se svěřil svému lékaři a s ním hledal pomoc u neziskových organizací, které se sexuální pomocí hendikepovaným lidem profesionálně zabývají. Takové v ČR jsou a jsou schopné pomoci i lidem ve složité zdravotní situaci. Jejich pracovnice si poradí i s touhou po uspokojení klienta pomocí nohou. Žádný stůl k tomu nepotřebují, stačí když budou vědět, co klient očekává. 

Píšete: "Víte sem nevlastní teta tak sem mu ho vyhonila nohama a on odešel". Kam šel, když jak píšete, byl doma, kam jste ho šla "zkontrolovat"?

Píšete: "Prosím o radu jak nejlépe mučit penis a je normální aby muž rád honil oblečený do mých latex korzetů a rukavicí k tomu podvazky a moje luxusní kozačky nad kolena". Odstěhujte si své latexové korzety a rukavice, podvazky a luxusní kozačky nad kolena z jeho bytu do svého a jeho sexuální pnutí rázem odezní. Vzhledem k tomu, že může chodit, může pomoc vyhledat i v zařízeních které se uvolňováním sexuálního napětí živí.

Není vhodné Vám radit jak "mučit penis", s tím Vám může poradit Váš lékař.

Pokud to není fikce, obraťte se na jeho rodinu a diskrétně se s nimi poraďte jak mu pomoci.

S úctou
Administrátor webu www.milovani.cz.

PORADNA sexuologa 2023

Štítky: