Jste zde

Sexuální problémy souvisí s problémy zdravotními

Sexuální problémy souvisí s problémy zdravotními

Hlavní téma: "Sexuální poruchy".

Nemoci si nevybírají. Některé postihují více muže, jiné zase ženy. Co se týká pohlavních a reprodukčních orgánů, má každé pohlaví své vlastní problémy. Onemocnění se obecně na ženská či mužská nedělí. Bohužel většina onemocnění se s nějakým rizikem výskytu týká mužů i žen. Onemocnění spojená se sexuálními aktivitami se dokonce mohou vzájemně předávat.

Rozhodně se nevyplatí přehlížet některé symptomy nastupujícího onemocnění nebo dokonce ignorovat potřebnou léčbu. Ignorování příznaků nebo projevů nemoci často vede k větším zdravotním komplikacím a zbytečnému prodloužení léčby. Správná diagnostika onemocnění i léčba nemoci patří výhradně do rukou lékařů. Alternativní léčba nebo samoléčba může být doplňkovou součástí léčby předepsané lékařem. Ten vám ji, bude-li rozumná, zcela jistě schválí.

 

Na zamyšlení

Jaká postel je nejdražší na světě? Nemocniční postel. Můžete zaměstnat někoho, kdo bude řídit vaše auto, někoho kdo pro vás bude vydělávat peníze, ale nikdy nemůžete najmout někoho, kdo by za vás nesl vaši nemoc. Ztracené materiální věci lze nalézt. Ale je tu jedna věc, která nemůže být nikdy nalezena v případě ztráty ~ život. Když jede člověk na operační sál, uvědomí se, že existuje jedna kniha, kterou má ještě dočíst - "Kniha zdravého života". Bez ohledu na stadium života v němž se nacházíte, budete každý jednou čelit dnu, kdy se opona zatáhne. Mějte sami sebe rádi a s láskou opatrujte ostatní.
(Steve Jobs)

 

Pro zasmání

Víte, jak se říká tomu, kdo má AIDS a cukrovku současně?
Diapozitiv.