Jste zde

DOTAZ: Problém s vyvrcholením

DOTAZ: Problém s vyvrcholením

Dobrý den. Je mi 43 let a nemohu dosáhnout ejakulace. S erekci nemam žádný problém. Partnerka má i tři vyvrcholení a já žádné. Tento problém již mám osm let. Jestli onanuji, tak to je bez problému. Můžete mi nějak poradit?
Děkuji.

Poznámka:
Zpráva zaslána pomocí kontaktního formuláře webu www.milovani.cz.
Odstraněna jména, kontakty, adresy.

Poradna sexuologa 2016.


 

ODPOVĚĎ na dotaz "Problém s vyvrcholením"

Je vám 43 let a přitom problém s ejakulací máte už 8 let. Doufám, že jste tento problém již řešil???!!! Pokud se s ním potýkáte už tak dlouhou dobu a nebyl jste u lékaře, pak hned na úvod Vám musím sdělit, že návštěva lékaře je naprosto nezbytná!!! Nebojte se toho. Je však naprosto nutné hledat a nalézt skutečný důvod vašich problémů, provést některá vyšetření a zjistit Váš celkový zdravotní stav!!!

Ve 43 letech mívá problémy se sexem už velká skupina dnešních mužů. Důvodů je mnoho a řada z nich přímo souvisí se zdravotním stavem nebo často s nesprávnou životosprávou, nesprávným životním stylem či psychikou a samozřejmě také s negativními účinky řady léků a mnoha forem léčby.

Je velmi pravděpodobné, že závěrečná diagnoza bude spojená s termínem retardovaná ejakulace" nebo "snížená citlivost penisu".

Co se masturbace týká - muži s problémy retardované ejakulace většinou vyvrcholení při masturbaci s větším úsilím dosáhnou. To s předpokládanou diagnozou "retardovaná ejakulace" nebo "snížená citlivost penisu" není v rozporu.

Přečtěte si prosím uvedené články. V nich najdete i odpověď na Váš dotaz. Rozhodně však už návštěvu lékaře neoddalujte. Za Vaším problémem totiž můře být skryta doposud neléčená nemoc. Ta pak může představovat mnohem větší problém, než to, že dnes obtížně dosahujete vyvrcholení.

 

Články s podobnou tematikou