Jste zde

DOTAZ: "Retardovaná ejakulace"

DOTAZ: "Retardovaná ejakulace"

Dobrý den,
moc by mi pomohla Vaše rada.
S partnerkou se moc milujeme a chceme založit rodinu, avšak já se nemůžu udělat ani třeba za hodinu. V minulosti se mi to také nedařilo, ale bral jsem to jako srandu a teď, když už jde do tuhého, to vidím jako závažný problém, přitom masturbace mi jde dobře, to ejakuluji s přehledem do minuty. U sexuologa jsem byl, ale nepomohl mi. Mně je 30 a partnerce 39. Zkoušel jsem i Yohimbine na zvýšení citlivosti, avšak to nic neřeší, pouštět si u toho porno, jiné polohy...
Jsem ochotný udělat cokoliv, než půjdeme na kliniku (to vidím jako poslední možnost). Budu Vám moc vděčný za jakoukoliv radu.

POZNÁMKA:
Zpráva byla zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese https://www.milovani.cz/contact.
Text upraven, kontaktní informace byly odstraněny.
Poradna sexuologa 2021


 

ODPOVĚĎ na dotaz: "Retardovaná ejakulace"

Dobrý den.

Děkuji za Váš dotaz a za Vaši důvěru.

K zodpovězení otázky retardované ejakulace se budete muset obrátit na Vašeho lékaře. Důvodu může být opravdu více a takhle "na dálku" se asi správná odpověď jednoduše najít nedá.

Co se týká Vaší společné touhy po dítěti je však řešení rychlé a snadné. Nemá však nic společného s Vaším problémem retardované ejakulace.

Prostě se s partnerkou dohodněte na tom, že dnes budete "pracovat na miminku". Píšete, že s masturbací problém nemáte a tak se klidně milujte tak, jak jste zvyklí a ženu doveďte k vyvrcholení. To je v každém případě kladná reakce jejího těla, která zvýší šanci na její otěhotnění. Když bude uspokojena stačí aby se položila na okraj postele a doširoka rozevřela nohy. Vy začnete v blízkosti její vulvy masturbovat tak, jak to potřebujete pro dosažení svého vyvrcholení. Když budete vnímat, že se vyvrcholení blíží, spojte se s ní a vyvrcholte v pochvě. Zůstaňte v ní tak dlouho, až budete vnímat, že Vaše erekce přirozeně ochabla. Sperma bude tam, kde je potřeba a Vy, ale ani ona, se nebudete trápit retardovanou ejakulací. To je vše...

Přeji Vám, aby se Vám společný cíl podařilo brzy naplnit.

S úctou

Administrátor webu www.milovani.cz

Štítky: