Jste zde

Jaký je rozdíl mezi GUARANAPLUS a EXOTIC HERBS.

Tuto otázku slyšíme poslední dobou čím dál častěji a proto ji rádi a dopodrobna vysvětlíme :-) .

GUARANAPLUS jsme s bratrem založili před téměř 12-ti lety a hlavní podstata byla dovážet v Brazílii vyrobenou guaranu v tabletách. Prostě originál z Brazílie, který není ošizený a hlavně funguje, tak jak má. To se nám již podařilo. Prodejní místa po celé republice jsme si nasmlouvali hlavně v síti prodejen se zdravou výživou. Časem se zjistilo, že ta naše guarana opravdu funguje a zákazníci se pro ni začali vracet. Obchodníci po nás chtěli ještě další byliny ve stejné kvalitě. 

Vzhledem k tomu, že jsme v zahraničí dlouho žili a pracovali, nebyl pro nás problém zajistit většinu bylin napřímo od pěstitele v té nejlepší kvalitě. Aby si to lidé nepletli jen s guaranou, nazvali jsme ostatní bylinky Exotic Herbs a všechny je začali balit do plastových, zipových sáčků. Obaly byly praktické i levné a proto jsme mohli nabídnout vysokou kvalitu bylin za rozumnou cenu.

Celý minulý rok jsme řešili jednu věc, jak posunout balení našich bylinek na ještě lepší úroveň. Prostě už jsme nechtěli balit jen do plastu, ale chtěli jsme vytvořit hezčí ekologickou variantu, která bude šetrnější k našemu životnímu prostředí. Myšlenka to byla super, ale realizace nebyla lehká a trvala nám dlouhých 9 měsíců. Zjistili jsme, jak ekonomicky, ale i časově náročné může být, když chcete být ekologický, šetrný k životnímu prostředí, no prostě eco friendly.

Nevzdali jsme to a dotáhli jsme to do zdárného konce. Ta myšlenka přece stojí to, no ne ?!


Takže současná situace je následující: 

GUARANAPLUS - jsou všechny naše bylinky i mixy balené v plastových, zipových sáčcích.

Tyto produkty jsou dostupné na našem eshopu: eshop.guaranaplus.cz nebo v síti prodejen se zdravou výživou po celé ČR. XL balení jsou dostupné jen na našem eshopu. Výhoda je ta, že je to již zaužívaná značka, pod kterou ji zákazníci již léta znají a hlavní předností je vysoká kvalita produktu a velmi dobrá cena. Bohužel jediná nevýhoda je, že obal je z plastu :-( .

EXOTIC HERBS - je naše nová cesta - ECO FRIENDLY - bez jediného gramu plastu.

Všechny bylinky jsou jen ve formě veganských kapslí, balených v kompostovatelném sáčku a vloženy do hezkého papírového tubusu. Počet kapslí je o 20 kusů více u menšího balení a o 80 kusů více u velkého balení než u GUARANAPLUS. Je to ruční výroba v menším množství a na zakázku tzn. že vyrábíme, až když přijde objednávka. Náklady na obal, balení a čas jsou o hodně vyšší než u GUARANAPLUS a tomu odpovídá i cena. Je to krásné dárkové balení. 

Produkty EXOTIC HERBS jsou prodejné jen na našem novém webu: www.exoticherbs.cz. Nikde jinde nebudou v nabídce.

S novým webem www.exoticherbs.cz jsme moc spokojeni, protože je velmi komplexní: e-shop, magazín, herbář.

Skvělý servis a péče o zákazníky je samozřejmostí pro obě značky. Obě jsou naše a obě milujeme :-)
Věříme, že budete s obojím spokojeni .

Bronislav a Miroslav Háblovi

GP+EH

(AK)(KOMERČNÍ SDĚLENÍ)