Jste zde

Poloha "Tváří v tvář" - varianta 1

Poloha "Tváří v tvář" - varianta 1

Další, méně známá poloha Misionářské polohy "Tváří v tvář". Žena při ní leží na zádech a široce rozevře nohy, pokrčí je. Její rozevření joni je muži snadno přístupná a zve ho ke vstoupení. Muž se nad ženu rozkročmo postaví, chodidly na úrovni nad jejími boky směrem k hrudi a pomalu přejde do dřepu. Opatrně zasune vzrušený penis do rozevřené joni. Zasouvání penisu musí provádět opatrně, neboť úhel ve kterém je vůči ženině joni není ideální. Po zasunutí však má muž možnost nasedat mezi široce rozevřená stehna partnerky a hluboce ji penetrovat. Muž je v aktivní roli a může ovlivňovat nejen hloubku penetrace, ale i rychlost a techniku pohybů.

Žena však žena nemusí zůstat úplně pasivní. Může hladit muži ramena, paže, nohy a bříško, případně jej uchopit za boky a naznačovat mu rychlost a hloubku penetrace která se jí líbí. Mnohdy ženy překvapí pocity, kdy mužův šourek naráží na jejich perineum a konečník a tře se po těchto oblastech. Tyto pocity jsou většinou překvapivě erotické a ženy si je užívají. Ale i mužům se tyto, běžně nezvyklé doteky a tření líbí a proto je zajímavé o pocitech, které v průběhu spojení přinášely později vzájemně promluvit.

Úhel pod kterým penis vstupuje do vagíny a hloubka penetrace ženu velmi intenzivní a vzrušují především uvnitř pochvy v oblasti bodu G a děložního čípku. Techniku devíti zasunutí v plném rozsahu moc realizovat nejde, může se však provést bez vysouvání penisu z vagíny. Intenzivní vnitřní dráždění povzbuzuje sexuální energii uvnitř ženiny pánve, ta se prudce zvyšuje a může u ženy vést k probuzení ženské sexuální energie (Kundalini Shakti). Žena pak může prožít nesmírně intenzivní orgasmus vaginálního typu, který však, vzhledem k nevhodnosti polohy pro udržení kontrolu muže nad ejakulací zřejmě povede k dosažení jeho orgasmu s ejakulací. Zkušení tantrici zvládající kontrolu nad svým vzrušením mohou v těchto okamžicích zastavit pohyby penisu a zaměřit svou pozornost do hlavy s cílem rozvést sexuální energii podél páteře do hlavy. V této poloze bude pro ženu výhodnější prožít orgasmus naplno, bez jakékoli kontroly, neboť pravděpodobně bude velmi intenzivní. Pokud jej nuž ustál, může pokračovat v kopulačních pohybech a stimulaci ženy uvnitř vagíny. Je možné, že žena dosáhne dalších orgasmů a prožije tak velmi příjemné milování.

Z této polohy se dá přejít do jiných variant polohy "Tváří v tvář" a to bez přerušení spojení pohlaví. Může to však být i poloha ve které oba prožijí orgasmus a pak už se jen k sobě přivinou aby jejich vzrušení a projevy lásky dozněly v objetí.

 

Z hlediska doteků a dráždění:

  • Fyzicky - pro muže poměrně nároční poloha, musí být schopen udržení těla a jeho pohybu v dřepu nebo sedu na nohách. Dá se to však naučit. Muži s nadváhou nebo muži se slabými svaly nohou či bolestmi v kolenou tuto polohu spíše nezvládnou a přejdou do jiné, snadnější. Pro ženu je poloha také složitější, musí být schopna udržet nadzvednutí a rozevření nohou. Je vhodná i pro tělnatější ženy, kdy její nadváha ničemu nevadí, naopak může být roztomilá.
  • Proniknutí - hluboké, je možné snadno měnit hloubku průniku, možné snadno měnit techniky průniku.
  • Klitoris - spíše slabě, stimulace rukou muže jen velmi obtížně.
  • G bod – dostatečně, pozici vylepší podložení zadečku polštářkem.
  • Emoční prvek - uspokojení je dostatečné, poloha umožňuje hlazení prsů a stimulaci bradavek

Jak se líbí mužům?
Pro mnohé muže je příliš příjemná a zajímavá právě pro možnost vyzkoušení různých druhů průniku. Dává jim prostor pro experimentování. Velmi příjemný je vzájemný intenzivní kontakt pohlaví. Relativně snadno je možné přejít do dalších variant nebo do základní "Misionářské polohy" Nejvíce při ní muži oceňují pohled na ženina ňadra a na mimiku tváře při prožívání příjemných pocitů při penetraci a orgasmu. Celý sex je v jejich režii, ale také většina snahy musí vycházet z jejich strany. Ale za ten výhled to stojí... Jediný problém je vydržet v dřepu nebo sedu na nohou. Muž musí dávat pozor aby na ženu neupadl a případně ji nezranil nebo sobě nezpůsobil frakturu zasunutého penisu.

Jak se líbí ženám?
Pro ženu  je to poloha ve které může zažít nezvykle intenzivní vaginální vzrušení, případně orgasmus. Je to pro ni jednoduchá, ale fyzicky náročnější poloha při které se musí snažit především muž. Když zvládne držení roztažených nadzvednutých nohou, může zažít opravdu intenzivní pocity vzrušení. U párů, které používají při sexu erotický nábytek a pomůcky se dají ženiny nohy podepřít, případně upevnit k hrazdě nebo jiné podpoře. Je to poloha pro vynalézavé partnery.

 

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)