Jste zde

Soulož - omezení průniku penisu rukou

Omezení průniku penisu do pochvy mechanicky - rukou

Metoda omezení průniku "příliš dlouhého" penisu do "příliš krátké" pochvy.
Volné pokračování článku "Pohlavní styk - soulož", "Bolest při sexu a velikost penisu" a "Jak omezit průnik penisu do pochvy - souhrn metod".


Tuto relativně snadnou techniku omezení průniku "příliš dlouhého" penisu do "příliš krátké" pochvy, může provádět muž nebo za v některých polohách i žena. Základem omezení je omezení průniku penisu do pochvy mechanicky - rukou - vytvoření kroužku spojením palce a ukazováčku, kterým obejmete kořen penisu. Spojení palce a ukazováčku vytvoří kolem kořene penisu "límec" ve tvaru písmene O. Při souloži muž naráží (spíše se tohoto "mantinelu" dotýká a dále už penisem do pochvy netlačí. Je to určitý "nárazník", kterého když se dotkne stydkou kostí, ví, že dál nemůže.

Omezení průniku penisu pomocí ruky muže

Snadněji se toto "omezení průniku" vytvoří mužem. Pro něho je podstatně snadnější přidržet kořen penisu pomocí kroužku z prstů. Ale ohleduplnost musí být základním předpokladem pro to, aby tato technika měla úspěch. Někdy stačí, aby muž jednou jedinkrát přirazil do maxima, bez omezení a žena prožije při natažení pochvy a podráždění děložního čípku takovou bolest, že její vzrušení vymizí a ze sexu už dál nic nemá.

Pokud je mužův penis "nadměrně vyvinutý" a oproti tomu pochva ženy "neúměrně malá", je potřeba zajistit, aby penis nemohl do pochvy vniknout natolik, že ženu jeho zasunutí bude bolet. Pravák penis v rekci uchopí pravou rukou tak, že ho palcem a ukazováčkem  (nebo prsteníčkem) obejme do kroužku O a ruku, malíkovou hranou přiloží na svou stydkou kost. Jak daleko kroužek z prstů posune od kořene penisu, o tolik omezí jeho zasunutí do pochvy. Ruka (kroužek O tvořený palcem a ukazováčkem) při zasunutí penisu dorazí na vulvu a dále penisu nedovolí vstoupit. Funguje to! Muž má zasouvání penisu pod kontrolou,  svírá penis v ruce a do pochvy ho zasune jen tak hluboko, jak sám dovolí.

Je zde ale problém v tom, že takovéto opatření mu "zaměstná" jednu ruku, kterou by jinak mohl použít například k laskání prsou ženy nebo k jejímu hlazení. V některých sexuálních polohách mu pak jedna ruka chybí k tomu, aby mohl udržovat svou stabilitu nebo přidržovat tělo ženy. Proto se tato metoda nedá používat ve všech sexuálních polohách nebo se prostě některé sexuální polohy při této metodě nedají využít.

Omezení průniku penisu pomocí ruky ženy

Alternativou je, že žena vytvoří sevření prstů své ruky "vagínu", ruku přiloží na své stydké pysky a muž prostrčí penis do pochvy přes sevřenou ruku ženy. Při souloži pak svou stydkou kostí naráží na ruku ženy a sevřené prsty působí jako "nárazník", který omezí zasunutí penisu do pochvy. Pro ženu to není zrovna moc pohodlné a při razantní souloži se snadno může stát, že muž ochranu rukou prostě tlakem těla překoná a penisem do ženy vnikne jeho plnou délkou. Také se tato varianta nedá použít v všech sexuálních polohách.

V některých sexuálních polohách to jde, v některých ne...

V "Misionářské poloze" tuto mechanickou zábranu může velmi snadno udělat žena. Jednou rukou vytvoří kroužek z prstů na penisu a druhou si může stimulovat klitoris. V polohách "Zezadu" je to podstatně snadnější pro muže.

Další polohy záleží na možnostech muže nebo ženy. Pro muže by vytvoření mechanické zábrany mělo být ve většině případů snadnější. Je však potřeba vzít do úvahy i to, že některé sexuální polohy se pro muže s dlouhým penisem prostě použít nedají.

Tuto techniku může vyzkoušet každý muž

Vedlejší efekt metody Vás může příjemně překvapit! Pokud použijete omezení pomocí kroužku prstů palce a ukazováčku ve tvaru O, pak muž zaznamená vedlejší efekt, který ho nejspíš příjemně překvapí. Obepnutím kořene penisu prsty dojde k sevření kůže penisu a jejímu lehlému stažení směrem dolů ke kořeni penisu. Kůže předkožky bude lehce napnutá, případně se předkožka stáhne za žalud. Díky tomu se zvýší jak citlivost žaludu, tak také límce předkožky a to může být při souloži pro muže překvapivě příjemné a vzrušující.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)