Jste zde

Stimulace klitorisu - tření prostředníčkem nahoru-dolů

Stimulace klitorisu - tření prostředníčkem nahoru-dolů

Technika přímé stimulace klitorisu.

Volné pokračování článků "Autoerotika - masturbace a onanie", "Klitoris - jak ho stimulovat rukou?" a "Stimulace vulvy prsty - techniky "prstění"".


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví!


Jedná se o tu "klasickou" stimulaci klitorisu, tedy o stimulaci té části klitorisu, která je je nejznámější a kterou řada lidí neochvějně považuje za celý KLITORIS. Právě stimulace této části klitorisu je nejnázornější, pravidelně popisovaná, vysvětlovaná a proto ji také většina lidí používá ve svém sexuálním životě.

Pro připomenutí - jedná se například o stimulaci prstem prostředníčkem ("Boží prst"), prsty (prostředníček a ukazováček), rukou, sexuální pomůckou, třením těla o tělo, třením o předměty, stimulaci třením a tlakem nebo orální stimulaci.

Provádí se přímo na viditelné části klitorisu, tedy na části obnažené po stažení klitoridální kapuce. Základní pohyb prstem je nahoru-dolů, nic vám však nebrání změnit pohyb prstu na pohyb ze strany-na stranu. Postupně můžete zvyšovat rychlost pohybu i tlak na klitoris. Tyto změny pomáhají vzrušení aby narůstalo a brání "zvyku" klitorisu na podněty. Pro úplnost jen dodám, že stejně příjemné je také kroužení a poklepávání. Čím nápaditější je stimulace, tím snadněji se vzrušení dostane až k vyvrcholení.

 

Články s podobnou tematikou