Jste zde

Stimulace vulvy prsty - dvojhmat pochva a konečník

Stimulace vulvy prsty - dvojhmat pochva a konečník

Volné pokračování článků "Milostná předehra", "Stimulace vulvy prsty - "prstění"" a "Stimulace vulvy prsty - techniky "prstění"".
Technika penetrační části "Tantrické masáže joni".


Při partnerské masáži na posteli nebo na podložce se stimulace provádí vleže, pravou rukou. Je zaměřena na jemné hlazení konečníku ženy prsty při současném vložení palce pravé ruky do pochvy. Partner leží zprava ženy, žena má nohy doširoka rozevřené, pod koleny podložené pohankovými polštářky.

Pokud je masáž prováděna masérem nebo masérkou na masážním stole, pak přijímající žena leží na stole a doširoka rozevřené nohy má pod koleny podložené pohankovými polštářky. Masér stojí vedle stolu zleva.


Palec pravé ruky vložte do pochvy, prsty na konečník. Stimulace se provádí ukazováčkem, prostředníčkem a prsteníčkem. Prostředníček stimuluje anální svěrač shora, ukazováček zleva a prsteníček zprava. Palec uvnitř pochvy je pouze zasunutý a polštářkem palce opřený o stěnu pochvy tak, aby vytvářel protitlak proti stimulaci prsty na análu. Pozor na to, aby nebyl tahem příliš namáhaný poševní vchod. Stimulace análu by měla být velmi jemná, spíš jen hlazením polštářky prstů. Prostředníček může na anál shora lehce tlačit, stimulovat ho pohybem prstu dopředu-dozadu, kroužením nebo jemným poklepáváním. Stimulace palcem uvnitř pochvy bude spíše sekundární vázaná na pohyb prstů na análu. Při stimulaci myslete pouze na hlazení análu.

Zvláštní pozornost věnujte oblasti hráze. Velmi jemně a nápaditě ji stimulujte hlazením, mírným tlakem, nebo třením dopředu - dozadu či kroužením. Masáž hráze přináší uvolnění pánevního dna a podporuje rozvedení vzrušení do celého pánevního dna. Pozdější vyvrcholení pak žena může vnímat až překvapivě jinak, lépe, uvolněněji, než je zvyklá.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".