Jste zde

Stimulace vulvy prsty - "vibrování vulvou"

Stimulace vulvy prsty - "vibrování vulvou"

Technika patří mezi úvodní, přípravné, nepenetrační.

Hlavní téma: "Tantrické masáže joni" a "Milostná předehra".
Technika přípravné části tantrické masáže joni.


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví! "Stimulace vulvy prsty - vibrování vulvou" je jednou z technik přípravné části tantrické masáže joni.


Technika se provádí v poloze při které žena leží na zádech, nohy má pokrčené a doširoka rozevřené. Nohy je vhodné pod koleny podložit pohankovými polštářky nebo jinou pevnější podporou. Vyžaduje velmi dobrou přirozenou lubrikaci nebo musíte použít kvalitní lubrikant.

Jak se technika vibrování provádí?

Jedná se o podobnou techniku, jaká se používá u tantrické masáže lingamu. Má za cíl uvolnit tkáně pohlaví a tkáně kolem pohlaví. Zároveň odvede pozornost masírované ženy od jejího pohlaví, protože ona vibrace nevnímá přímo na pohlaví, ale rozložené a rozvedené do celého pánevního dna.

Pokud stojíte u masážního stolu zleva (hlava přijímající ženy je po levé ruce), pak svoji pravou ruku dlaní přiložte na celou plochu vulvy. Vzhledem k tomu, že žena má nohy rozevřené, neměl by to být problém. Pravou ruku co nejtěsněji přiložte dlaní na stydké pysky a prsty lehce sevřete stydký pahorek (Venušin pahorek). Rukou, za jejího mírného tlaku na stydké pysky, rozvibrujte i Venušin pahorek. Kromě vibrace, kterou tak vyvoláte, dojde také k nepřímé stimulaci klitorisu a jeho prostorových tkání (kořenů) v oblasti Venušina pahorku.  Pravá ruka a její vibrace tak zajistí nejen nepřímý tlak na klitoris, ale také jeho stimulaci třením o stydké pysky a klitoridální kapuci, které jsou díky vibracím v malém vzájemném pohybu. Místo přítlaku dlaně pravé (vibrující) ruky můžete měnit. Postupně ruku, za stálého přítlaku, můžete posouvat tak, aby tlak začínal na hrázi a postupně se posouval vzhůru směrem ke klitorisu. Tlak prstů na Venušině pahorku udržíte i při těchto malých posunech dlaně po joni.

Vzniklou sexuální energii roztírejte levou rukou po břišní krajině směrem od Venušina pahorku až po hrudní kost. Roztírání rukou musí být jemné, přítlak ruky jen malý. Příliš velký tlak na břicho není příjemný a to je nutné respektovat!.

Dlaň pravé ruky stimuluje a uzavírá 1. kořenovou čakru Múládhára. To se následně projeví při přesunu sexuální energie do pánevního dna. Levá ruka energii roztírá a rozvádí do pánevního dna a k srdci.

 

Články s podobnou tematikou

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".