Jste zde

Toužím po análním sexu s připínacím penisem

Toužím po análním sexu s připínacím penisem

Volné pokračování článků "Připínací penis (vibrátor nebo didlo)" a "Anální sex".

Pokud jste si přečetli článek "Jak se svěřit, že toužím po análním sexu", je možné, že se podivíte nad tím, proč se podobnou tematikou zabývám znovu, tentokrát dokonce se zaměřením na jediný způsob stimulace análu. Má to svůj význam, ale o to je vlastně tento článek.

Mnoho mužů (i žen) po análním sexu tak trochu touží. Někteří "touží" potichu a své přání nikdy nevysloví, jiní se osmělí a o svém erotickém snu si s partnerkou nebo partnerem ve správný okamžik promluví. Schválně píši o správném okamžiku, protože téma análního sexu není téma po zákusku při nedělním obědě. Základem "úspěchu" je tedy z velké části správné a vhodné načasování takového rozhovoru. Nejspíš to bude v situaci, kdy budete oba vzrušeni a plni očekávání před milováním.

Nejčastěji s touto touhou přichází muži. Je lépe, když o technikách análního sexu, které si v představách kultivují a vymazlují s partnerkou nebo partnerem promluví dříve, než začnou konat. Snaha přijít s něčím novým však ani přes ideální načasování nemusí být korunována úspěchem, Proto je lépe i s touto eventualitou počítat a nebrat to jako zásadní problém ve Vašem, jinak doposud příjemném sexuálním životě.

Začnu "menšinou", tedy ženami. I mezi nimi je mnoho žen, které touží po tom zjistit "jaké to je" a co se na análním sexu herečkám v pornu tak líbí. Některé ženy to opravdu vzrušuje, když se muž zajímá i o takovouto variantu sexu. Pravdou však je, že je velmi pravděpodobné, že brzy zjistí, že ten, kdo dosáhl vyvrcholení není ona, ale partner. Ale na druhou stranu je velmi intimní a vstřícné, když muži jeho přání splní. Nakonec možná i zjistí, že to nebylo tak nepříjemné, jak se obávala že v některých okamžicích prožívala nové a vzrušující pocity.

Pak jsou ženy, které jsou ochotné muži splnit jeho přání prožít masáž prostaty. Není důležité zda pomocí prstu nebo pomocí vibrátoru. Prostě některé ženy situace, kdy muži masíruje prostatu a on je vzrušený až k vyvrcholení, vzrušuje a jsou šťastné, že dokázaly překonat zábrany a dosáhnout při sexu něčeho nového.

Určitě jsou však ženy, které neláká ani jedna z předcházejících variant a anální sex pro ně zůstává a zůstane naprosto nepřijatelný.

Anální sex se nesmí uspěchat!!!

V článku "Anální sex" jsem upozornil na to, že za anální sex se dají považovat i aktivity, které v partnerském životě už dávno provozujete. Vlastně je velkou výhodou, když doteky na análu nepovažujete za nepřijatelné a tak nějak "potichu" se jim nevyhýbáte. Snadněji se Vám bude o Vašich touhách a představách společně mluvit, když budete mít společné zkušenosti s dotekem nebo hlazením těchto, jinak opomíjených částí těla. Určitě se zastavte u článku "Časté otázky k análnímu sexu", protože tam můžete nalézt zamyšlení nad otázkami, které kladete i sami sobě.

Proč je anální sex s připínacím penisem pro muže tak trochu jiný?

Asi Vás napadne, že ten úvod byl až podezřele dlouhý. Nebyl, dokonce bych se přimlouval za to, aby si každý zájemce přečetl i další články k tématu anální sex.

Jedna věc je o análním sexu přemýšlet a pomaličku se učit ho realizovat a druhá je sdělit manželce nebo přítelkyni, že chcete aby se Vaše role v sexu vyměnily a ona si hrála na muže a vy na ženu. Pokud jsou Vaše zkušenosti převzaté z pornografie, pak si uvědomte, že je to "divadlo pro dospělé". Takováto scéna je připravovaná, nasvícená, vysvětlená a pak realizovaná. Každý z herců ví, co má dělat a proč. V partnerském životě je to však hodně jinak. Tam se na vše musíte ke všemu propracovat vzájemnou důvěrou, tolerancí i pochopením jednoho pro druhého. V pornu se scéna natočí, herci dostanou zaplaceno a jdou domů. Příště se už nikdy nemusí potkat... V partnerském životě se však jedná jen o jedno společné prožité milování a proto ho musíte prožívat ve vzájemné shodě a s pocitem radosti z dávání a přijímání.

Do podobné anální hry se proto pouštějte až tehdy, když budete mít k sobě takovou vzájemnou důvěru, že Vás podobné přání až tak moc nepřekvapí. Chci tím naznačit, že bez zkušeností se stimulací análu mírnějšími technikami, případně stimulací análu prstem, sexuální pomůckou nebo penisem, je takovéto přání neadekvátní partnerským zkušenostem. Až budete mít praktické zkušenosti s análním sexem u Vás i u ženy, můžete si bez větších obav promluvit o variantě, kdy si své role při sexu obrátíte.

Pravdou je, že některé ženy se na výměnu rolí mohou dokonce těšit. Budou to však nejspíš ženy, které jsou v sexu dominantní a vzrušuje je obrácená role i z důvodu, že mají vzrušení muže pod kontrolou a svou dominanci mu touto formou mohou dát najevo.

Některé připínací psy jsou oboustranné a tak může žena při penetraci muže vaginálně vzrušovat i sebe. Poskytuje vzrušení muži a současně ho i sdílí. Může to být jedna z forem zpestření sexuálního života, ale nemyslím si, že s něčím podobným uspějete bez zkušeností s jinými "klasickými" formami análního sexu. Pokud máte ve vztahu zkušenost s análním sexem pomocí sexuální pomůcky nebo penetrací análu penisem, bude se Vám podstatně snadněji přesvědčovat partnerka k vyzkoušení role obrácené. Možná ji ta myšlenka dokonce již napadla v situaci, když byla penetrována mužem... 

Můj názor na připínací penis při sexu je následující:

  • pokud chce muž dopřát ženě pocit dominance, je připínací penis ideální
  • pokud muž touží po stimulaci prostaty, pak podstatně přesnější a účinnější je stimulace prstem nebo vibrační sexuální pomůckou
  • připínací penis je ideální rekvizitou ve vztahu domina-otrok
  • pokud muž očekává, že dosáhne pomocí připínacího penisu při stimulací prostaty (bez současné stimulace penisu) orgasmu, může být zklamaný, že to není jako s pomůckou nebo prstem
  • při použití oboustranného připínacího penisu mohou oba zažívat vzrušující pocity, počítat však s vyvrcholením nebo dokonce se současným vyvrcholením je marné

Připínací penis použitý při stimulaci análu muže může být zajímavým zpestřením sexuálního života. Musí s tím však souhlasit oba partneři a nejspíš by to neměla být praktika příliš častá. Jako zpestření nejspíš ano, ale jsou i jiné, účinnější a příjemnější cesty k dosažení vyvrcholení.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje