Jste zde

5 bylin posilujících ženský sexuální prožitek

Některé ženy nepociťují nedostatek touhy, ale sex jim přesto nepřináší požadované potěšení. Očekávání je větší než realita. Zlomit to mohou byliny, jež zvyšují senzitivitu a podněcují orgasmus.

Zdroj: Pixabay.com/StockSnap

5 bylin posilujících ženský sexuální prožitek

Historicky má bylinkářství bohaté zkušenosti v hledání spolehlivých afrodiziak umožňujícím ženám prožít silnější sexuální uspokojení. Některé rádoby spolehlivé nápoje lásky byly pravděpodobně jen dryáky, jejichž účinky byly pouhým zbožným přáním a vykazovaly maximálně placebo efekt. Ale přesto existuje okruh bylinek, které díky své schopnosti sexuálně stimulovat obstály ve zkoušce času.

V žádném případě není nutné míchat milostný lektvar, stačí bylinky užívat standardním způsobem v doporučeném množství. Jsou to velmi šetrné drogy, které nevykazují nežádoucí interakce. Některé z nich naopak v kombinaci s jinými poskytují synergické účinky. Pojďme se na ně podívat.

Ašvaganda (Withania somnifera) je ajurvédská bylinka věhlasná svými uklidňujícími účinky, rolí při harmonizaci klíčových hormonů v těle a schopností zvýšit produkci testosteronu. Jestliže je hladina testosteronu u ženy v normálu, je sexuálně aktivnější a milování si také více užívá. (https://asvaganda.cz/)

Kotvičník zemní (Tribulus Terrestris) přináší ženám větší touhu, zvýšenou vzrušivost, lepší vaginální lubrikaci a dech beroucí orgasmy. Stimuluje androgenní receptory v mozku, což činí tělo mnohem citlivější na testosteron a další pohlavní hormony.
(https://bylinka-kotvicnik.cz/)

Guarana - Paullinie nápojná (Paullinia cupana) je zdrojem až čtyřnásobného množství kofeinu, než je obvyklé v kávě. Zlepšuje kardiovaskulární činnost, čímž dochází k dokonalejšímu prokrvení v intimních partiích, dodává energii a posiluje libido. (http://guaranazbrazilie.cz/)

Maca horská (Lepidium meyenii) díky obsaženým makamidům a makainům u žen zvyšuje libido, dodává sexuální výkonnost a stimuluje citlivost klitorální oblasti. (https://bylinka-maca.cz/)

Ženšen pravý (Panax ginseng) je uznávaný tisíce let jako spolehlivé sexuální tonikum poskytující sílu a mladistvou vitalitu. Účinné látky, ginsenosidy, usnadňují uvolňování oxidu dusnatého v cévách, což zvyšuje průtok krve do klitorisu a umožňuje poznat pocity opravdové rozkoše. (https://bylinka-zensen.cz/)

Všechny tyto bylinky v čisté přírodní formě lze zakoupit na www.guaranaplus.cz

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

ZDROJwww.guaranaplus.cz, www.Pixabay.com/StockSnap
(texty a licence na obrazovou dokumentaci)

(AK)(KOMERČNÍ SDĚLENÍ)