Jste zde

Reklama

GUARANAPLUS - pexeso

O HŘE PEXESO GUARANAPLUS

Hra PEXESO GUARANA je určena pro jednoho hráče. Princip hry je stejný jako u klasického pexesa, obracením dvojic karet se snažíte najít pár se stejnými symboly. Nehrajete ale s protihráčem a soupeříte pouze s časem.

https://www.sexshopik.cz

Sexshopik.cz - obchod s erotickými pomůckami

Náš online sexshop patří mezi největší české internetové prodejce erotických pomůcek a hraček ze sortimentu pro dospělé. Objednávat u nás můžete kdykoliv.

Erotické pomůcky včera a dnes

Erotické pomůcky se často tváří jako moderní záležitost. Věděli jste ale, že se první verze dilda nacházejí už v pravěkých vykopávkách? Ano, už naši dávní předci si uměli s vlastním uspokojením poradit. Možná dokonce lépe než spousta z nás, kteří jsme ovlivněni obrazem „dokonalosti“, který nám sugerují reklamy a média. Nebo ještě hůř. Některé lidi v dnešní době stále ovlivňují puritánské názory na sex i na masturbaci. Sex ani masturbace však není nic, za co by se měl kdokoliv stydět, jak dokazují nejen zmíněné vykopávky, ale také různé dávné ilustrace i knihy…

5 bylin posilujících ženský sexuální prožitek

Některé ženy nepociťují nedostatek touhy, ale sex jim přesto nepřináší požadované potěšení. Očekávání je větší než realita. Zlomit to mohou byliny, jež zvyšují senzitivitu a podněcují orgasmus.

Zdroj: Pixabay.com/StockSnap

Nuru masáž

Nuru masáž

Hlavní téma: "Umění doteku".
Volné pokračování článku "Erotické masáže".

Nuru masáž je možné považovat za mistrovskou formou erotické masáže nebo antistresové masáže.

Erotická masáž

Erotická masáž

Hlavní téma: "Umění doteku".
Volné pokračování článků "Techniky ájurvédských masáží" a "Rituály nanášení a roztírání oleje".

Přihlásit se k odběru RSS - Reklama