Jste zde

DOTAZ: "Jaké vyšetření mi bude dělat gynekolog po orálním sexu?"

DOTAZ: "Jaké vyšetření mi bude dělat gynekolog po orálním sexu?"

Dobrý den,
měla bych malou a možná i pitomou prosbu, ale bohužel jsem strašně starostlivý člověk. Chtěla bych se zeptat jaké vyšetření mi bude dělat gynekolog pouze po orálním sexu. Jestli pouze ultrazvukem jako před stykem nebo i nějaké další vyšetření. 

Ještě jeden dotaz mám za mojí kamarádku. Na internetu vyčetla ze může otěhotnět i během menstruace. A tak se tedy  na kolik % je možné ze by byla těhotná když menstruace se jí dostavila druhý den po styku, jestli to vůbec možné.

POZNÁMKA:
Datum: 09.08.2016. Zpráva zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://kamasutra.cz/contact. Zpráva upravena, odstraněny kontaktní informace.


 

ODPOVĚĎ na dotaz "Jaké vyšetření mi bude dělat gynekolog po orálním sexu?"

Dobrý den.

Předpokládám, že se jedná o pokračování dotazu "Mohla jsem otěhotnět?". Dovolím si proto malý názor k úryvku z Vašeho dotazu

"jsem strašně starostlivý člověk. Chtěla bych se zeptat jaké vyšetření mi bude dělat gynekolog pouze po orálním sexu. Jestli pouze ultrazvukem jako před stykem nebo i nějaké další vyšetření."

Starostlivý člověk nebude ten přesný výraz. Starostlivý člověk se zajímá, jak problémům předcházet a problémové situace nevyhledává. To není Váš případ.

Ale k Vašemu dotazu: Orální sex nemá nic společného se sexem penetračním, vaginálním. Po orálním sexu Vám gynekolog žádné vyšetření dělat nebude. Gynekologa Váš zdravotní stav po orálním sexu rozhodně neznepokojí.

Pokud však mohu odhadovat, pak jste nejspíš panna a orální sex byl Vaším prvním pokusem o sexuální vyžití. Pokud tomu tak je, pak gynekologovi nic neříkejte. Jste stále panna. Tedy už pouze fyzicky. Pokud máte stále neporušenou panenskou blánu, tedy neporušenou sexuální pomůckou, prsty nebo penisem, jste panna a Váš gynekolog se k Vám bude chovat stále jako k panně. O svých sexuálních zkušenostech s orálním sexem ho informovat nemusíte.

Ještě jeden dotaz mám za mojí kamarádku. Na internetu vyčetla ze může otěhotnět i během menstruace.  A tak se tedy na kolik % je možné ze by byla těhotná když menstruace se jí dostavila druhý den po styku, jestli to vůbec možné.

Vaše kamarádka zcela jistě ví, že nechráněný sex je rizikem skoro v každém období měsíčního cyklu. Pokud se dostavila menstruace, pak to svědčí o tom, že vajíčko se nepotkalo se spermií a očekávání, která příroda měla, zůstanou nenaplněna. Těhotná tedy s velkou pravděpodobností není. Jen si dovolím uvést, že ani období menstruace není 100% zárukou proti otěhotnění. Jsou známé a ověřené případy, kdy žena při nechráněném pohlavním styku v období menstruace otěhotněla. Příroda je prostě mocná čarodějka...

Pokud s kamarádkou soutěžíte o to, která z Vás při nechráněném pohlavním styku otěhotní dříve, musím Vám sdělit, že Vaše šance je vysoká. Bezpečný sex je bezpečný proto, že lidé, kteří ho provozují, ví, že se nechtějí dostat do problémů s nechtěným těhotenstvím nebo nákazou sexuálně přenosnou infekcí.

Děkuji Vám za Vaši důvěru.
S úctou Administrátor webu www.milovani.cz