Jste zde

DOTAZ: "Sex v Misionářské poloze"

DOTAZ: "Sex v Misionářské poloze"

Dobrý den.
Mám takový problém, že v "Misionářské poloze" nedokážu manželku uspokojit. Ona si ale soulož v "Misionářské poloze" přeje. V současné době se dovede k orgasmu jen klitoridálně, v poloze "Na koníčka", ale už ji to tak nebaví... Přeje si, abych ji v "Misionářské poloze" k vyvrcholení dovedl já. Můžete mi poradit jaký úhel zvolit tak, aby do dráhy penisu vstoupil její klitoris tak, abych ho jím silně dráždil? Je lepší mít nohy k hrudníku nebo jen doširoka rozevřené?
Děkuji

POZNÁMKA:
Zpráva odeslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://www.milovani.cz/contact. Text zprávy upraven, odstraněny kontaktní informace.
Poradna sexuologa 2019.


 

ODPOVĚĎ na dotaz "Sex v Misionářské poloze"

Děkuji za Váš dotaz a za Vaši důvěru.

Vaše žena chce změnu a chce si při sexu prostě více odpočinout. Je to normální a nedá se proti tomu nic namítat.

Tak se pokusme najít takovou variantu "Misionářské polohy", kdy bude penisem více stimulovaný její klitoris. Bude ale potřeba spolupracovat. Každá žena má klitoris jinak uložený a jinak velký. Také záleží na tom, jak hodně je krytý klitoridální kapucí a jak hodně vystoupí zpod ní, když je vzrušená.

Výhoda polohy "Na koníčka" spočívá v tom, že žena si může sama zvolit takový úhel pro nasednutí a takový úhel pro pohyby svého těla, že ji penis bude třít o klitoris přesně tak, jak potřebuje. Navíc je klitoridální stimulace doplněna o stimulaci vaginální a to v takovém poměru, jaký si žena sama může průběžně upravovat. Když je jí příjemnější tření penisu o klitoris, nakloní se tak, aby jí jeho kořen dráždil tak silně, jak potřebuje. Pokud se jí zalíbí stimulace uvnitř pochvy, změní úhel nasednutí a užívá si vnitřní stimulace pochvy a oblasti bodu G. Žena ví, co vnímá a ví, co se jí líbí. Tomu pak uzpůsobuje i naklonění a pohyby těla. Navíc si může klitoris stimulovat sama volnou rukou. Přesně proto mají ženy polohu "Na koníčka" v oblibě a proto se jim v ní daří snadněji dosahovat vyvrcholení. Prostě mají plnou kontrolu nad penetrací i stimulací.

Pokud chce změnu, dopřejte jí ji.

Musíte se však domluvit. Bez vzájemné spolupráce je více pravděpodobné, že dříve vyvrcholíte Vy než ona.

Začněte tím, že zaujmete "Misionářskou polohu" při které budete mezi jejíma rozevřenýma nohama. Penis zasunete do pochvy a začněte s pohyby. Žena by Vám měla sdělit, zda Vaše pohyby penisu dráždí její klitoris nebo ne, a jak silně. Dráždění klitorisu penisem v "Misionářské poloze" hodně záleží na tom, jak daleko od poševního vchodu je klitoris uložený, jak je krytý klitoridální kapucí a jak zpod ní při vzrušení vystupuje. Potom je pro jeho stimulaci zásadní to, pod jakým úhlem penis do poševního vchodu vniká.

Obecně je pro stimulaci klitorisu v "Misionářské poloze" vhodnější poloha, kdy si žena podloží zadeček polštářem a Vy budete penis směřovat shora do pochvy. Pak bude klitoris třít při pohybu dovnitř i ven. Při hlubokém zasunutí ho navíc "přitlačíte" kořenem penisu a on bude stimulovaný nejen třením, ale i tlakem o kořen penisu. A to se líbí...

V sexuální poloze, když má žena nohy pokrčené a přitlačené směrem k hrudníku, penis stimuluje spíše oblast bodu G a pochvu. Klitoris je v této poloze nohou skoro mimo jakékoli dráždění. Vyzkoušejte si to a uvidíte, že mám pravdu. Porovnejte obě polohy - s polštářem a roztaženýma nohama a polohu kdy budou nohy pokrčené a přitlačené k hrudníku. Žena Vám sama řekne, kdy penis více stimuluje na klitoris a kdy už ne.

Je otázkou, zda ji nebude více vzrušovat stimulace oblasti bodu G v kombinaci se stimulací klitorisu rukou. Možná to tak dříve dělala v poloze "Na koníčka", kdy penis směřovala na oblast bodu G a klitoris si rukou stimulovala až k vyvrcholení. Mnoho žen to tak dělá, protože právě tato kombinace vaginálního a klitoridálního dráždění je nejsnadněji dostane až k hranici vyvrcholení...

Proto musíte spolupracovat a naučit se v pro ni i Vás nové "Misionářské poloze" její vyvrcholení dosahovat dříve než to Vaše.

Je to jen otázka zvyku a vzájemné spolupráce. Jen si dávejte pozor na to, abyste tu změnu zvládal "ustát"... Když se to nepovede a Vy vyvrcholíte dříve než ona, doporučuji ji dovést k vyvrcholení orálně. Už by to nemělo být nijak zvlášť náročné.

S úctou
Administrátor webu www.milovani.cz 

Štítky: