Jste zde

https://www.sexshopik.cz

Sexshopik.cz - obchod s erotickými pomůckami

Náš online sexshop patří mezi největší české internetové prodejce erotických pomůcek a hraček ze sortimentu pro dospělé. Objednávat u nás můžete kdykoliv.

Erotické zboží od A do Z

Každý člověk má jiné sexuální touhy a fantazie. Proto nabízíme více než 2500 nejrůznějších sexuálních pomůcek a potřeb z celé oblasti erotického zboží. V našem sex shopu si na své přijdou ženy, muži i páry. Vyberou si zde pánové, kteří se chtějí stát mistry v milování a zkouší systematicky různé typy erotických hraček a praktik. Vyberou si dámy, které touží zpestřit svůj milostný život něčím nevšedním a vzrušujícím. A vyberou si i ti, co hledají vtipný a lechtivý dárek pro svého kamaráda či kamarádku.

V našem sexshopu naleznete erotické pomůcky a sexuální hračky pro všechny vaše smysly. Ať už jsou to různé druhy vaginálních i análních vibrátorů a dildnávleky na peniserekční kroužkyvenušiny kuličky nebo důležité doplňky jako erotické prádlolubrikační gelyafrodiziaka a feromony. Dejte pojmům jako vášeň, vzrušení či slast nový obsah a dopřejte svým erotogenním zónám intenzivní prožitky.

Sexshop se 100% servisem

Náš erotický obchod si zakládá nejen na široké nabídce kvalitních sexuálních pomůcek a potřeb, ale také na vyladěných službách. V Sexshopik.cz ročně obsloužíme desítky tisíc zákazníků. O jejich spokojenosti svědčí nejen opakované nákupy, ale také to, že se náš internetový sex shop pravidelně umisťuje na předních pozicích v soutěži ShopRoku. V kategorii Cena kvality jsme se dokonce dvakrát za sebou umístili na prvním místě.

Expedice i doprava jako blesk

Nikdo nečeká rád, zvlášť když jde o erotické potěšení. Všechny sexuální hračky máme skladem v naší prodejně v Praze Horních Počernicích. Erotické pomůcky expedujeme téměř okamžitě a objednávky přijaté do 15. hodiny odpoledne odesíláme ještě týž den. Na svou sex hračku se tak můžete většinou těšit již druhý den po objednání.

+ Více dopravě

Diskrétnost na prvním místě

Nežijeme sice ve středověku, ale nikdo nemusí vědět, kdo vám co pěkného posílá. Sexshopik je diskrétní sexshop. Při balení erotických hraček dbáme na maximální diskrétnost a vy se tak nemusíte obávat ani loga nebo názvu sex shopu na krabičce, ani lechtivých obrázků prosvítajících skrze balící fólii.

+ Více o balení erotických pomůcek a doplňků

Kamenný obchod a výdejna sexshopu v Praze

Chtěli byste si náš sortiment raději prohlédnout osobně? Nebo s něčím potřebujete poradit? Žádný problém! Náš online sexshop má i kamenný obchod a výdejnu v Praze. Přijďte navštívit náš sexshop Praha, moc rádi vás uvidíme!

Sexshop Praha 9 Horní Počernice

Rádi byste si zboží prohlédli osobně či se na něco zeptali? Navštivte náš sexshop v Praze 9 v Horních Počernicích a my vám rádi zodpovíme veškeré dotazy. Těšíme se na vás!

Adresa: Bystrá 761/10, 19300 Praha 9

Naplánovat trasu  

Telefon: 222 224 061

Možnost platby kartou

Otevírací doba:

dnes otevřeno
čtvrtek 09:00 - 18:00
pátek 09:00 - 17:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno
pondělí 09:00 - 17:00
úterý 09:00 - 17:00
středa 09:00 - 17:00

Prodejna

 

Prodejna

Jak se k nám dostanete:

MHD:

  • Autobusová zastávka Vojická (Druhá stanice od metra B – Černý most).
  • Bus: 141, 303, 344, 353, 354 (nástupiště č. 15 - směr Horní Počernice).

U zastávky Vojická přejdete silnici na křižovatku Náchodská – Bystrá a budete pokračovat směrem ke kolejím (nejlépe po levé straně). Za kolejemi se vydáte doleva přes bránu do areálu Yugo, kde před restauračním vagónem ihned zahnete doprava. Pak už jen půjdete podél plotu, který vede souběžně s ulicí Bystrá.

 

Autem:

  • Směr z Prahy po dálnici D10 první sjezd za Mc Donald - Exit 3, dále ulicí Do Čertous okolo Ikei a Alzy ke křizovatce s ulicí Bystrá, kde odbočíte vlevo, dále pokračujete směrem ke kolejím, před kterými vjedete doprava do areálu Yugo
  • Směr z Prahy Černý Most - po ulici Chlumecká, dále Náchodská, za prodejnou světel Eglo odbočíte do ulice Bystrá, přejedete koleje a ihned odbočíte vlevo do areálu
  • Směr z pražského okruhu D0 - sjezd na Horní Počernice - Nákupní zona
  • Směr z Mladé Boleslavi - poslední sjezd před Černým Mostem - Exit 3, dále ulicí Do Čertous okolo Ikei a Alzy ke křizovatce s ulicí Bystrá

GPS: 50.1159781N, 14.6020819E

 

Vlakem:

  • Vlaková zastávka Praha Horní Počernice leží na trati 231 Praha - Lysá nad Labem - Nymburk - Poděbrady - Kolín.
  • Vlaky: S2, S22, S9

Po opustění nádraží budete pokračovat po hlavní ulici Náchodská směrem do centra než se dostanete ke křižovatce s ulicí Bystrá (u Benziny) a budete pokračovat doprava směrem ke kolejím. Za kolejemi se vydáte doleva přes bránu do areálu Yugo.