Jste zde

Masáže ve skupině s masáží lingamu

Masáže ve skupině s masáží lingamu

Hlavní téma: "Skupinový sex".
Pokračování tématu "Masáže při skupinovém sexu".
Rozšíření článku "Masáže při skupinovém sexu - pro "pokročilé"".

Masáže ve skupině s masáží lingamu budou nejspíš oblíbeným tématem erotických představ nejednoho muže. Masáže ve skupině ve čtveřici jsou nejrozumnější variantou právě proto, že většinou ji tvoří manželské nebo partnerské páry, tedy dva muži a dvě ženy. Podstatné je, že mezi manžely nebo partnery je citové pouto, které se při technice "pro pokročilé" může ještě více prohloubit.

V článku "Masáže při skupinovém sexu - kolik rukou "snesete"?" jsme se zabývali i faktem, že ženy vzájemné doteky snesou podstatně snadněji než muži. Protože součástí masáže budou i techniky masáže lingamu, může se druhý muž jen dívat nebo mu ženy mohou svěřit "masáž kotníků" masírovaného muže... Tam jeho doteky rušit nebudou... Nakonec to tedy ze čtveřice bude vlastně trojici složená ze dvou žen a muže (FMF), kdy ten druhý muž jen "vypomáhá".

Pokud jste se domluvili, že součástí masáže bude i masáž pohlaví, rozhodně neuspěchejte úvodní část, tedy klasickou masáž těla. Je to úžasný zážitek, který bude masáží pohlaví bude jen završen. Přijímající muž si prožije příjemnou masáž a ví, že bude ještě příjemnější, ale až na závěr. Proto se v jejím průběhu zklidní, uvolní a naladí. Nebude se pak jednat pouze o vzrušení, ale i o velmi příjemný a uvolňující zážitek.

Na tom, zda se má jednat o výuku nebo o masáž se domluvte dopředu. Pokud se společně masírovat teprve učíte, pak ji od začátku pojměte jako výukovou. Výuka masáží probíhá přece jen trochu jinak, než společné masáže lidí, kteří už masírovat umí. Pro všechny je pak jasné, že bude probíhat jinak než masáž relaxační, byť s masáží lingamu. Naučit se společně masírovat je nezbytné. Při společné výuce masáže lingamu ve skupině, by měla jedna z žen, znát postupy a techniky tantrické masáže lingamu, aby je mohla naučit druhou ženu. Techniky tantrické masáže lingamu se nedají naučit za jednu masáž a tak mít "tahák", alespoň zpočátku, rozhodně doporučuji. Masáž se pak společně procvičuje tak dlouho, dokud se ji oběma ženám nepodaří zvládnout. Přijímající muž určitě nebude protestovat... Když bude "nejhůř", muži se vymění...

Jedna žena provádí masáž lingamu a druhá věnuje muži svou pozornost

Postupujeme do "vyšší dívčí"...

Cílem společné masáže je prožitek z masáže. To, že na závěr bude masírovaný i lingam je vlastně pouze určitá forma závěrečné "odměny" pro všechny. Radost z masírování totiž má nejen přijímající, ale i ti, co mu doteky poskytují. Při výuce masáže lingamu jste se seznámili s tělem každého z vás a s jeho reakcí na doteky. V rámci skupiny už všichni mají s masáží osobní zkušenost a masáž už vnímají jako formu vzájemného obdarovávání a prostor pro uplatnění zkušeností s doteky i vzrušením. Nyní jde už o víc - o dosažení hlubšího prožívání všech podnětů a to na obou stranách.

Představte si situaci, kdy jako muž ležíte na masážním stole a vaší masáži se věnují dvě ženy. Druhý muž "zběsile" masíruje vaše chodidla a kotníky a ani na okamžik nespustí z žen svůj pohled. Prostě "kontroluje", zda to dělají správně...

Skupinová varianta masáže lingamu vychází z toho, že jakékoli doteky jsou vnímány zcela jinak, pokud jsou spojeny s něčím, co vaši pozornost posune na jinou úroveň přijímání podnětů vzrušení. Dá se to srovnat s technikou která se využívá u tantrické orální meditace pro ženy, kdy muž provádí techniku cunnilingu a současně ženě jednou rukou stimuluje prsa. Ve skupině se to dá přirovnat k současnému cunnilingu a laskání prsou ve skupinovém sexu, ale samozřejmě opačně, kdy dvě ženy se věnují jednomu muži. Ale dost přirovnávání k jiným technikám. Popíšeme si o co jde a bude jasno!

Manželské páry mají výhodu

Dva manželské páry mají tu výhodu, že každá z žen má ve čtveřici svého muže, protože velmi důležitá je citová vazba, která je mezi nimi. Tato technika je, přestože se to může zdát až nepochopitelné, technikou při které se mohou upevnit manželské nebo partnerské vztahy ve dvojici. Manželka muže na masážním stole bude svému muži věnovat svou pozornost a to přirovnatelnou k té nejkrásnější milostné předehře, jaké je schopna. Její role nebude muže vzrušovat, ale muže milovat. Něžně ho bude hladit na hlavě tváři, krku, ramenou, položí se mu svou svou hrudí na jeho, bude ho něžně i náruživě líbat a něžně laskat. Přesně tak, jak to dělala na začátku jejich vztahu, kdy všechno krásné a vzrušující ještě nebylo spojeno s žádnou formou stimulace pohlaví a dalších erotogenních zón.

Druhá žena mu současně bude provádět tantrickou masáže lingamu. Předpokládám, že ji umí nebo ji dokáže podle "taháku" plynule zvládnout. Jejím cílem bude muže pomalu, ale cíleně vzrušovat a stupňovat jeho vzrušení až k hranici, kdy nastoupí vyvrcholení. Není ale kam spěchat a proto je potřeba si intenzitu stimulace lingamu technikami tantrické masáže lingamu "rozplánovat" tak, aby masáž trvala okolo jedné hodiny.

Muž je něžně laskaný svojí ženou která mu svou něhou připomíná chvíle, kdy ke vzrušení stačil letmý dotek, polibek, pohlazení. Přitom ho druhá žena vzrušuje technikami cílené tantrické masáže lingamu. To je situace která se dá už jen obtížně představit. Na jedné straně nekonečná něha manželky a na druhé straně druhá žena... Čemu věnovat větší pozornost - manželce nebo té druhé...? Většina mužů si nejspíš představí, že se to nedá dlouho zvládat. Asi budou mít pravdu, ale dá se to naučit zvládat!

Když si to shrneme, pak manželka odvádí pozornost muže od pocitů stimulace lingamu a druhá žena pomalu a cíleně zvyšuje jeho vzrušení. Obě přitom musí postupovat pomalu a "ruku v ruce". Pokud se jim to povede, dostanou muže do meditačního stavu ve které se může posunout na zcela novou úroveň přijímání podnětů vzrušení.

Druhý muž zatím jen masíruje a masíruje "kotníky" a "trpí" tím, že to není on, kdo je takto opečováván milujícími bytostmi...

Poznámka pro masírovaného muže
Neříkám, že je to technika snadná a že ji každý muž zvládne hned napoprvé v plné předpokládané délce masáže. Ale když dnes masáž nebude trvat hodinu, můžete si dát za cíl, že příště se zlepšíte a hodinovou masáž už "ustojíte"...

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje:

(AK)(Z)(L)