Jste zde

Sexuální polohy pro nepenetrační sex "frottage"

Sexuální polohy pro nepenetrační sex "frottage"

Volné pokračování článku "Nepenetrační sex - "frottage" - sexuální tření".

Nepenetrační sex nebo frottage - je obecný termín pro tření genitálií o partnera nebo partnerku. Nepenetrační sex může zahrnovat pohlavní orgány, části těla nebo zadeček partnera nebo partnerky.

Nepenetrační sexuální techniky bývají součástí milostné předehry nebo se používají jako náhrada penetračního sexu. Jako náhradu nepenetračního sexu tyto techniky využívají lidé, kteří penetrační sex z mnoha důvodů odmítají nebo jim slouží k navození uvolnění například v případech, kdy se obávají přenosu pohlavních chorob nebo nežádoucího těhotenství. Nepenetrační sexuální techniky mohou, ale také nemusí vést k orgasmu. Polohy nepenetračního sexu se odvozují od formy nepenetračního sexuálního styku.

Polohy pro nepenetrační sex vychází z forem nepenetračního sexuálního styku

Aby bylo jasné z čeho vychází sexuální polohy pro frottage, tedy pro "sexuální tření", připomenu jak se tyto praktiky ze všech, které se sexu týkají, postupně vyčlenily a zpřesnily. Většina sexuálních praktik je popsána v článku "Sexuální praktiky - přehled". Nepenetrační sex (výhradně nepenetrační a částečně penetrační) je z nich upřesněn v článku "Sex bez penetrace penisem (nepenetrační sex)" a techniky nepenetračního sexu, které se týkají "sexuálního tření" se dovíte v článku "Nepenetrační sex - "frottage" - sexuální tření". Tyto techniky se tedy týkají sexuálních aktivit při kterých je pohlaví muže nebo ženy stimulováno třením o předměty, tělo partnera nebo partnerky nebo přímo o pohlaví partnera nebo partnerky.

Postupně se jednotlivými polohami nepenetračního sexu budeme zabývat. Budou zpracovány graficky a to je bohužel velmi náročné, vyžaduje čas a velké náklady...

Nabídka je široká, možností mnoho...

Když se podíváte na množství technik, které se týkají "sexuálního tření", nejspíš vás napadne, že se to snad ani nedá všechno vyzkoušet... Nejspíš budete mít pravdu... Musíme si však uvědomit, že techniky "sexuálního tření" jsou spíše technikami pro zpestření sexuálního života partnerů a že mnohé z nich využijete v rámci milostné předehry pro navození vzrušení nebo pro zábavu. Prostě si je vyzkoušíte a k těm, které se vám zlíbí se pak budete vracet.

V tomto článku se budeme zabývat technikami "sexuálního tření" které jsou pro některé ženy cestou k dosažení vzrušení a dokonce pro některé jedinou cestou pro vystupňování vzrušení až k vyvrcholení. Budou to především techniky přímého tření pohlaví ženy o tělo muže (heterosexuální vztah) nebo ženy o tělo ženy (lesbický vztah). K těmto technikám si popíšeme sexuální polohy ve kterých se dají provádět tak, aby to bylo příjemné oběma partnerům (partnerkám) a aby vzrušení mohlo vést až k vyvrcholení.

Třením vulvy o předměty nebo tělo

Začneme technikou, kterou zná značná část žen, protože ji někdy v životě využily pro navození svého vzrušení a možná se jim při ní podařilo dosáhnout i vyvrcholení. Jedná se o techniku masturbace ženy třením vulvy o předměty nebo tělo. V období dospívání se s touto technikou seznámí značná část dívek a pro mnohé z nich představuje i v dospělosti nejsnadnější cestu ke vzrušení neb dokonce i vyvrcholení. V partnerském životě j e to pak jedna z technik, které se dají použít ke zpestření partnerského sexuálního života.

Technika masturbace ženy třením vulvy o předměty se dá využít jednak při individuální masturbaci při které je pro navození tlaku a tření na pohlaví využito různých předmětů, polštářů, polstrovaných opěradel křesel nebo pohovek, ale i sexuálních pomůcek. Tato technika je jednoduchá a sexuální poloha pro ni vychází z toho, že žena se posadí na předmět potřebného tvaru a velikosti tak, aby jí tlačil na vulvu a při pohybu pánví navozoval pocity tlaku na klitoris a pocity tření na vulvu, hráz i konečník. Při pohybu pánví se pocity tření přenesou nejdříve nepřímo přes stydké pysky a klitoridální kapuci na klitoris a později, až bude žena vzrušená, i přímo na citlivý, ale už vzrušená klitoris.

Další techniky se budou týkat heterosexuálního páru, ale stejně tak mou být využity i ženami v lesbickém páru. Bude se tedy jednato techniky masturbace ženy třením vulvy o tělo partnera nebo partnerky.

 

Články s tematikou poloh pro nepenetrační sex

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)