Jste zde

Hlazení kožešinou nebo jemnou tkaninou

Hlazení kožešinou nebo jemnou tkaninou

Hlavní téma: "Milostná předehra".
Volné pokračování článků "Umění doteku", "Další způsoby stimulace ženských prsou".

V článku "Ženská prsa a jejich vzrušení při stimulaci" jsme se zabývali vzrušením a pocity, které dotek na prsou nebo jejich sexuální stimulace ženě přinášejí.

Hlazení kožešinou nebo jemnou tkaninou patří mezi úvodní masážní techniky tantrických, senzuálních a erotických masáží. Pro tyto masáže je takováto technika vhodná pro svou něžnost, jemnost i erotičnost. Pokud byste takovouto techniku zvolili u sportovní nebo jiné komerční masáže pak riskujete, že masírovaný místo zklidnění zbystří a bude s očekávat s čím přijdete dál...

Prostě se jedná o příliš jemnou a skoro erotickou techniku stimulace, při které se spouští pocity blaha, člověk se rozněžní a případně i psychicky a později fyzicky vzruší. Někdy hlazení kožešinou nebo jemnou tkaninou vyvolá pocity naprostého odevzdání a důvěry a masírovaný se potopí do uvolňujících stavů, kdy nemá daleko k tomu, aby usnul. Pokud je masáž plánovaná jako tantrická nebo senzuální, pak dojde ke zklidnění a uvolnění, ale také ke stavu očekávání.

Pocity jemného hlazení kožešinou nebo jemnou tkaninou jsou si ve výsledku podobné.

V případě hlazení kožešinou nebo jemnou tkaninou se jedná o dotek plošný. Proto je potřeba sehnat takovou kožešinu, ze které by bylo možné ušít jeden nebo dva návleky na ruku, pro případ, že budete chtít využít ke hlazení obě ruce. Dají se koupit i kožešiny umělé, ale to musíte vybírat opravdu svědomitě. Čím delší a jemnější budou chloupky kožešiny, tím příjemnější budou pocity z doteku a hlazení.

Někdy se dá sehnat kožešina z králíka, ale to nemůže být králík obyčejný, ale dlouhosrstý. Prostě se musíte snažit sehnat to nejjemnější a nejpříjemnější, co se sehnat dá. Z kožešiny přírodní nebo umělé se pak našijí návky na ruce, které by měly mít alespoň jeden prst a zbytek bude plocha. Potřebujete mít v ruce cit a proto alespoň palec by měl být samostatně. Doporučuji na obvod vstupu do návleku našít gumičku. Ta vám pak pomůže návlek udržet hlazení na ruce a brání tomu, aby vám návlek při masáž z ruky sjížděl. Pokud předpokládáte, že něco podobného ušijete ze starého kožešinového límce - zklamu vás. Takovéto kožešiny jsou sice krásné, ale jejich chloupky jsou příliš tuhé.

Kvalitu kožešiny vyzkoušíte tak, že se jí se zavřenýma očima jemně pohladíte po tváři. Musíte vnímat pocit hebkosti, jemnosti, něhy, který ve vás vyvolá...

Začíná se tak, že muž nebo žena se pohodlně položí na masážní stůl nebo na měkkou podložku. Masáž, spíše hlazení, se provádí na volné tělo bez zakrývání. Už to je velmi erotické a u mnoha lidí to vyvolá jemné vzrušení.

Hlazení se provádí pomocí kožešinových návleků na ruce, které mají podobu jednoduchých rukavic, které mají prst pouze pro palec. Plocha prstů je jednolitá. Úplně stačí jeden návlek, protože koordinovat pohyb hlazení oběma rukama současně masér, který není na masáže zvyklý, zvládá obtížně. Když hladíte jen jednou rukou, nebude problém udržet rychlost ani smět. Obě ruce svádí k improvizaci a je zrychlení pohybu - a k nešvaru začínajících masérů - "šmudlení", tedy neharmonickému pohybu oběma rukama ve všech směrech chaoticky a stále rychleji...

Pokud se ke hlazení používá kožešina která není upravena do podoby návleku na ruce, ale je ponechána jako čtverec nebo obdélník kožešiny, pak je vhodné ji používat k "dlouhým tahům". Táhnou ji po těle masírovaného po celé délce zad, po hýždích nebo nohách. Táhnout tam a zpět v jednom a pak opačném směru. Není rozumné jí kroužit nebo nějak jinak se pokoušet o masírování. Kožešina ani hebká tkanina nejsou určeny pro masáž, ale především pro navození naprosto nových, jiných pohybů a pocitů. Pocitů plných něžnosti, jemnosti, hladkosti i lehounkého pocitu touhy a povrchového chvění. To všechno jsou pocity které lidé pociťují při hlazení kožešinou nebo hebkou látkou.

Vyvarujte se souběžného doteku volnou rukou. Kontrast mezi dotekem přes kožešinu a pocitem doteku kůží ruky je nesrovnatelný a dokonale naruší pocity, které kožešina vyvolala.

Hlazení kožešinou nebo hebkou látkou je dobré provádět asi tak 10 až 15 minut z každé strany těla. Připravte se na to, že hlazení přední strany těla nejspíš přinese i vzrušení. U mužů se proto dá očekávat lehká a možná i pevnější erekce. V žádném případě se nesnažte o cílenou stimulaci pohlaví a to jak u muže, tak i u ženy. Vzrušující je to tajemno, které dotek kožešinou přináší. Jakýkoli náznak stimulace pohlaví by byl příliš konkretní a kouzlo tajemného hebkého doteku by vymizelo.

To samozřejmě neznamená, že by bylo nutné se erotogenním místům vyhýbat. Jen je musíte brát jako součást těla a nezaměřovat se na ně.

Ženy budou velice příjemně vnímat lehké přejíždění prsou a samozřejmě hlazení dvorců a bradavek prsů. Ten pocit by ale měl vycházet z hlazení, ne stimulace. Pohlaví ženy úplně stačí lehce hladit ve směru pohybu při přejíždění po celém těle nebo při hlazení bříška nebo nohou. Vyvarujte se cílení stimulaci.

Muže nejvíc vzruší pohyb kožešiny po penisu. Nejvíce tehdy, když je veden tak, že přes penis jen proklouzne.

Pokud muže chcete opravdu naladit, pak opakovaně hlaďte nohy dlouhými tahy a těsně před přirozením pohyb obraťte zpět k chodidlům. Pohlaví se dotkněte jen tak lehounce, aby dotek navodil očekávání... Prostě se jen dotkněte chloupky kožešiny a nic víc. To je ohromně intenzivní pocit ... to očekávání.... a NIC.... Podobně je nesmírně vzrušující hlazení bříška, které končí těsně o penisu....

Další možnosti netradičních forem hlazení nabízí článek "Hlazení prsou a těla štětečkem nebo peřím..."

Ještě velmi důležitá poznámka:

Hlazení štětečkem, ptačím peřím i kožešinou se provádí výhradně na sucho!!! Nikdy ne tehdy, když jste už na nějakou část těla nanesli olej. Ani když toho olejíčku bude velmi, velmi málo, nesmíte peří, štěteček nebo kožešinu použít!!! Můžete, ale příště už budete potřebovat jiné.... Olej je dokonale zničí!!! Chloupky se nenávratně slepí a dotek zaolejovaným štětečkem je pak opravdu nepříjemný. Navíc olej žlukne a po čase bude vaše pomůcka zapáchat!!! Takže BEZ olejů...!!!

 

POZNÁMKA
Občas se kožešinové rukavice nebo návleky na ruce vhodné pro masáže dají koupit. Ale to je potřeba hledat...

Hebké látky musí být opravdu hebounké. Ani jemná látka není dost hebká. Ten pojem hebký je přesný....

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)