Jste zde

DOTAZ: "ED kvůli pornu, reálný sex mne nebaví" POKRAČOVÁNÍ

POKRAČOVÁNÍ DOTAZU: "ED kvůli pornu, reálný sex mne nebaví"

POKRAČOVÁNÍ DOTAZU: "ED kvůli pornu, reálný sex mne nebaví"

Dobrý večer, moc vám děkuji za odpověď na můj dotaz "ED kvůli pornu, reálný sex mne nebaví"
Pokusím se na vaši odpověď, kterou jste mi poslal na můj dotaz, zareagovat:

Je mi 25 let. Do 24 let jsem byl panic, holky jsem neměl, měl jsem nízké sebevědomí, hrál jsem PC hry, byl jsem stydlivý atd... viz. "ED kvůli pornu, reálný sex mne nebaví".

Já samozřejmě s vámi souhlasím a chápu, že sex není porno a není to jako u zvířat (jsme lidi) a je to doplnění k vztahu a k lásce.

Jenže já se docela stydím za to, že do 23 let jsem byl panic a možná z toho mám komplexy a cítím se jako "LOSER" a souhlasím, že před sexem je potřeba nějakou dobu člověka znát a milovat, ale tím, že do 23 let jsem hrál hry a ostatní kluci si užívali s holkama tak já bych to chtěl celý dohnat a taky zažít tu "puberťáckou zkušenost" sexuálního života, mi přijde že prostě chlap je chlap když prostě měl hodně žen... je jakoby alfa samec u zvířat. Jsou chlapi co v mým věku měli 100+ žen a já měl pár... rozumíte... tato vlastnost se mi zdá jako druha nejdůležitější pro chlapa aby byl chlapem (první je že chlap má peníze)... není to tak, mýlím se?

Lásku jsem nikdy nezažil, jen jsem chtěl aby holky na mě pamatovali a říkali si, hele ten kluk prostě byl nejlepší a celý život by pamatovali na mě, jak příjemně "tvrdě", "krutě", "rozkošně", atd... souložil. Možná to trošičku beru jako kdybychom byli zvířata, ale prostě taky že jsme, dá se říct (částečně)... nemám snad pravdu?

Zatím nehledám ženu na vztah, nechci rodinu ani nic vážného, protože je mi 24 a myslím si že je to pro mě velmi brzo (zejména kvůli tomu, že intimně se s holkama bavím asi 1 rok). Já si myslím, že je potřeba vystřídat dost holek aby člověk pak pochopil, co opravdu se mu líbí a co doopravdy chce... opět prosím kdybych se mýlil tak mě opravte... je možný, že mám nesprávný názor.

Se sexem pospíchám ještě z toho důvodu že mám strach, že když s tou holkou to budu moc protahovat tak mě bude potom brát jako kamaráda (zažil jsem to do 23 let hodně krát) a řekne si, no ten je prostě nějaký ňouma, potřebuje celý rok než se se mnou vyspí.. a od par chlapů jsem slyšel že vztah začíná sexem, že je potřeba se spolu vyspat a pak budovat vztah a lásku... protože bez toho to nejde (než se s holkou nevyspíte tak mezi vámi nic není)... opět se asi mýlím?

Je tu možná ještě rozdíl v mentalitě nebo něco co nevím.. ale já mám takový pocit, že prostě chlap který dokázal získat hodně dívek (bez peněz) a souložil se stovky nádherných žen, tak je prostě frajer a alfa samec... a to mě právě přitahuje takovým chlapem být... aby ty holky po tom sexu za mnou běhaly, nemohly na mě zapomenout, rozumíte...

Zatím tady nejde o rodinu nebo lásku... to možná potom, klidně i s jednou z těch nejlepších holek co by ten chlap měl. Vím, že takoví chlapi existují a taky takhle přemýšlí, ale problém s erekci přece nemají... tak proč teda já jo?

Moc vám děkuji

POZNÁMKA:
Datum: 21.02.2018 Poradna sexuologa 2018. Text zprávy byl upraven.

 


ODPOVĚĎ na pokračování dotazu "ED kvůli pornu, reálný sex mne nebaví"

Vážený pane. Pokud jsem zpočátku nevěděl, jak se postavit k Vašemu dotazu, který jste mi před dvěma dny poslal, tak nyní mám celkem jasno.

Váš problém přesahuje jakékoli možnosti, které může naše "Poradna sexuologa" poskytnout. Váš problém spočívá v naprosto nesprávném pohledu na život a především na partnerský život. Už nyní si Vám dovolím navrhnout jediné správné řešení, které mohu nabídnout. Tím řešením je, že Vám doporučuji OKAMŽITĚ navštívit lékaře a svěřit se mu se svými představami a problémy.

To, co popisujete je problém, který je potřeba řešit neodkladně a se vší vážností. Navštivte Vašeho lékaře nebo si najděte některého psychologa z okolí, o kterém se ví, že řeší partnerské problémy. Váš lékař Vás pošle k někomu, o kom ví, že Vaše problémy jsou jeho specializací. Nebojte se toho, je to normální a především nutné.

Do takovéhoto psychického rozpoložení jste se nedostal ze dne na den a velký vliv na Vás má Vaše okolí. Očekávat, že Vám lidé z vašeho okolí poradí je nejspíš nesprávné, nereálné... Oni Vás ve Vašich závěrech dokonce podporují a udržují Vás ve Vašich představách... Nesvěřujte se nikomu o tom, co uděláte a navštivte lékaře. Pokud se někomu z těch, co Vám radí svěříte, budou Vám návštěvu lékaře rozmlouvat jako hloupost, blbost, známkou slabosti... a budou se Vám smát. Prostě zajděte k lékaři a svěřte se mu. Poradí Vám, co je nutné udělat dál. Když mne neposlechnete, nikdy se neposunete dál a nakonec se dostanete do psychického stavu, ze kterého se budete (s lékařskou pomocí) dostávat možná měsíce, léta... a bez lékařské pomoci se z tohoto stavu nejspíš sám nedostanete nikdy.

Každá část Vašeho dnešního dotazu by znamenal vysvětlovat Vám, že se mýlíte a sáhodlouze objasňovat proč.

Každá z částí Vašeho dotazu je totiž postavena na mylných až škodlivých názorech a představách, které když budete dále udržovat, nejspíš Vás dovedou do problémů, ne-li do neštěstí. Proto nebudu nic rozvádět ani obhajovat. To naprosto přesahuje rámec naší poradny. Také by Vám to nepomohlo, protože Vy musíte začít pod odborným vedením psychologa přemýšlet o tom, co říkáte, a to od úplného začátku!!! Prostě si musíte s psychologem sednout a začít s ním o svých názorech na život, ženy, přátele mluvit.

Pokud bych pokračoval v těchto úvahách já, stal by se z naší korespondence "nekonečný příběh" a Vás by moje názory stejně nepřesvědčily, protože Vaše názory nejsou jen Vaše, ale jsou to názory Vašeho okolí. A to je přesila, která se nedá zvládnout. Pokud si chcete pomoci, navštivte lékaře a nechte se jím vést. Bude to na mnoho sezení a najdete možná víc problémů, než si nyní umíte představit. Výsledkem Vašich společných sezení však bude to, že pochopíte, že Váš současný pohled na život, ženy a sex je naprosto nesprávný a že pokud ho nezměníte, nemáte moc velkou naději, že najdete partnerku, která by Vás pochopila.

Přeji Vám vše dobré.

S úctou
Administrátor webu www.milovani.cz.

PS: Za rok mi prosím napište, zda jste měl pravdu Vy nebo já, a zda Vám moje rada pomohla změnit Váš život k lepšímu... Děkuji.