Jste zde

Lesbický sex - čím se liší od sexu heterosexuálního?

Lesbický sex - čím se liší od sexu heterosexuálního?

Hlavní téma: "Lesbický sex".
Volné pokračování článku "Bisexuálně "zvědavé" ženy nejčastěji zajímá".

Tato otázka je stejně obtížná jako by byla obtížná otázka "Jak popsat sex heterosexuálních mužů s heterosexuálními ženami". Vlastně se na ni ani nedá odpovědět vyčerpávajícím způsobem, možná se na ni ani nedá odpovědět ani tak, aby se s takovou odpovědí ztotožnily.

Sex lesbických žen je stejně pestrý, zajímavý a vzrušující ... Od sexu heterosexuálních párů se lesbický sex liší už tím, že se spolu nemiluje muž a žena, ale dvě ženy. To, jaký je ve skutečnosti, dokáží posoudit jen lidé, kteří ho spolu prožijí. To jaký sex bude, více závisí a konkretních lidech než na jejich sexuální orientaci a pohlaví. To, jaký je skutečně a jak ho partnerky vnímají je zcela individuální a záleží to jen a jen na nich.

V každém případě v dnešní době přibývá dívek a žen, které se svou sexualitou experimentují. Důvodů, proč tomu tak je, bude hodně, ale ne všechny souvisí se sexuální touhou nebo potřebou uvolnit sexuální napětí. Často je zajímá jaké to je nebo jaké by to mohlo být mazlit se nebo se milovat se ženou.

To, jak vypadá lesbický sex, samozřejmě zajímá i bisexuálně "zvědavé" ženy. Zajímavé je, že i bisexuálně "zvědavé" ženy, tedy ženy za jiných okolností heterosexuální, nejednou zjistí, jak uspokojující a úžasně příjemné je mazlení a jak silně mazlení upevňuje partnerské vztahy. Často pak po takovéto zkušenosti lesbického sexu nebo vztahu změní pohled na svůj heterosexuální přístup k milování. Pokud takovéto zjištění přispěje k novému, citovému a hlubšímu chápání ženské sexuality v heterosexuálním vztahu, pak by se na takovéto experimentování snad dalo pohlížet se shovívavostí. Obecně se však experimenty tohoto typu mezi heterosexuálními ženami nebo mezi heterosexuální a lesbickou ženou nedoporučují.

Snažil jsem se odpovědi nad otázkou "Čím se lesbická sex liší od sexu heterosexuálního?" zamyslet v několika článcích. Určitě odpovědi v článcích nejsou vyčerpávající a zcela jistě se k nim budeme ještě vracet a přidávat další.

Tady jsou odpovědi na první otázky:

Zda články na otázku "Čím se lesbický sex liší od sexu heterosexuálního?" odpověděly musíte posoudit sami. Nejvíce by mne potěšilo, kdyby se s těmito názory ztotožnily samotné lesbicky orientované ženy nebo ženy bisexuálně "zvědavé"

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

Štítky: