Jste zde

Stimulace penisu - technika se "šťastným koncem"

Manuální stimulace penisu - se "šťastným koncem"

Hlavní téma: "Manuální stimulace penisu".
Volné pokračování článku "Masáže se "šťastným koncem" pro muže".
Následuje: "Masáže se "šťastným koncem" pro ženy"

Základních techniky manuální stimulace penisu, které se mohou hodit opravdu každému:

Masáž penisu není žádný závod s časem. Na úvod penis vezměte láskyplně do ruky a jemně ho natírejte masážním olejem. Přirozenou reakcí bude jeho ztopoření. Mimochodem - tato "přípravná fáze masáže je pro muž mimořádně vzrušující.

  • Jednou rukou stiskněte lingam u kořene a druhou rukou do dlaně tělo lingamu. Představte si pohyb při vyndávání korkové zátky z láhve. Napodobte tento pohyb a krouživými pohyby masírujte lingam směrem zespoda nahoru. Pohyb veďte pomalu a jemně. Až se dostanete k samému vrcholu žaludu, roztáhněte dlaň a hlaďte velmi pomalu a jemně špičku žaludu, kde je ústí močové trubice. Plochou dlaně "roztírejte" olejíček po celé ploše žaludu. Nikdy se nevracejte shora dolů, zpět ke kořeni penisu. Každé další opakování vždy začínejte novým stiskem ruky zespodu od kořene penisu.
  • Zaměřte se na pohyby ruky po spirále.
  • Nebojte se při masáži vyzkoušet všechny možné způsoby sevření, všechny směry pohybu a intenzity tření a tlaku.
  • Žalud vložte do daně, prsty směřujte dolů k jeho kořeni. Jemně prsty klouzejte po ztopořeném penisu zespoda nahoru a zpět. Žalud nechejte zaklouzávat do dlaně. 
  • Spojte si prsty na pravé nebo levé ruce, ale oddělte palec. Vznikne písmeno L. Takhle připravenou ruku vsuňte pod varlata, která si prsty trochu přizvedněte. Palec ruky hladí kořen penisu zprava (u pravé ruky), zleva (u levé ruky), spojenými prsty můžete hladit oblast perinea, šourek a varlata. Je to výborná technika podpory vzrušení. Můžete i trochu "škrabkat".
  • Spojte techniku stimulace perinea, šourku a vrlat s pohybem druhé ruky po penisu po spirálové dráze.
  • Techniku opakujte...

Hlavní fáze masáže penisu trvá asi tak 30 minut.

Celý soubor technik masáže lingamu se opakuje několikrát. Je běžné, že opakování techniky se cíleně provede nejméně třikrát nebo čtyřikrát, pak se teprve volí jiná technika stimulace. Až je muž opravdu silně vzrušen, použijte takovou techniku, která se v průběhu masáže nejvíce osvědčila pro navyšování jeho vzrušení. Pro závěrečnou stimulaci použijte nejintenzivnější techniku. Stimulaci provádějte vyšší rychlostí, než jste používali v průběhu masáže. Je více než pravděpodobné, že muže dovedete k vyvrcholení.

Technika oddalování vyvrcholení

Jakmile muž podstatně zrychlí dech a jeho šourek se začne přitahovat k tělu - je dost pravděpodobné, že se muž blíží k vyvrcholení. Tehdy je potřeba masáž zastavit a nepokračovat v jakékoli formě dráždění. Řekněte muži, ať zhluboka dýchá a snaží se silné vzrušení a ejakulaci oddálit. Je to okamžik těsně před vrcholem vzrušení, kdy po jeho překročení už pak ejakulaci nejde vědomím ovládat a samovolně proběhne. Po chvíli klidu, kdy muž bude zhluboka dýchat a odvede svoji pozornost od podnětů masáže, dojde ke zklidnění a částečnému snížení vzrušení.

Touto technikou se dá naučit oddálení vyvrcholení a muž se naučí lépe kontrolovat svoji ejakulaci. S těmito zkušenostmi může získat lepší kontrolu nad svým vyvrcholením i během soulože. Je pozor - nedá se to dělat dlouho. Hrozí nebezpečí, že již vzrušení dále neovládne a vyvrcholí, nebo naopak vzrušení opadne natolik, že se je pak již nepodaří obnovit a masáž zůstane bez ejakulace. U tantrické masáže však není vždy nutné, aby byla zakončena orgasmem. Je nutné si tuto techniku vyzkoušet a naučit se ji zvládat.

Masáž anální oblasti a prostaty

Samostatnou technikou, kterou může dávající připojit k masáži lingamu je technika masáže anální oblasti a následně technika masáže prostaty. Vzhledem k tomu, že na tuto masáž je nutná samostatná příprava a její technika je spíše pro pokročilejší, zabývám se jí v samostatné části věnované masáži prostaty

Fáze vyvrcholení

Penis muže by se měla partnerka snažit dráždit tak, aby muž vyvrcholil až na konci zhruba půl hodinové až hodinové masáže. Když se techniky učíte, vyvrcholení bude vhodnější "naplánovat" raději dříve. Opakováním masáže penisu získáte rutinu, přestanete se "bát" a čas budete sledovat stále méně a méně. Možná si to ani neuvědomíte a masáž přirozeně protáhnete. Často si muž o vyvrcholení řekne sám...

Fáze zklidnění a odpočinku

Fáze& zklidnění trvá asi tak 10 minut.

 

Na kapitole se ještě bude dále pracovat a bude doplněna i kreslenými obrázky s technikami masáže....

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)